Dostupnost

Cestovní agentura Mary´s rozumí potřebám zdravotně postižených klientů a snaží se, aby byli informace na webové stránce přístupné široké veřejnosti, jak jen to je možné. Marys.cz v souladu s normami, uvedenými Web pokyny České Přístupnost .

Tyto informace Vám sdělí aktuální úroveň dostupnosti a bude Vás vést přes některé problematické oblasti na internetových stránkách. Během pokračování na vylepšování našich webových stránek uvádět jakékoliv změny zde, v našem prohlášení o přístupnosti, takže budete informováni o naší postupující činnosti.

Také bychom Vás chtěli požádat, abyste nám hlásili jakékoli problémy s užíváním našich webových stránek, kterých si všimnete. Své poznatky můžete poslat přímo na naši adresu:. support@marys.cz

Klávesové zkratky

Většina prohlížečů podporuje přechod na konkrétní odkaz prostřednictvím stisknutí kláves definovaných na webu. Poskytujeme Vám k užívání některé klávesové zkratky, které mají za cíl pomoci uživatelům, kteří mají problémy s použitím počítačové myši. Následující klávesové zkratky jsou k dispozici na internetové stránce:

  Pro používání webových stránek
 • přístupový klíč 0 - Obsah stránky
 • přístupový klíč 1 - Prohlášení o přístupnosti
 • přístupový klíč 2 - Úvodní stránka
 • přístupový klíč 3 - Mapa stránek
 • přístupový klíč 4 - Vyhledávání na webové stránce
   Pro nalezení ubytování
  • přístupový klíč 5 - Vyhledávání ubytování
  • přístupový klíč 6 - Hotely
  • přístupový klíč 7 - Apartmány
  • přístupový klíč 8 - Pensiony

   Navigace

   Internetové stránky využívají podrobnou navigaci, takže všechny stránky mají vazby na nadřazené kategorie a odkaz na domovskou stránku. Tímto způsobem můžete snadno pochopit strukturu webu a také snadno přejít na požadovanou stránku a informace.

   Ubytovací zařízení mají charakter křížových odkazů v několika směrech. Můžete procházet ubytovacími možnostmi pomocí oficiální klasifikace(hotely, apartmány, pensiony) nebo z uživatelského hlediska (luxusní, standard, levné, atd.). Pokud to není dostačující, můžete použít Vyhledávací formulář ubytování.

   Všechny stránky obsahují webová vyhledávací pole, takže pokud nemůžete procházet stránky, použijte ji, prosím. Výsledky vyhledávání závisí na tom, v jaké jazykové mutaci se právě pohybujete(na španělských webových stránkách, dostanete pouze výsledky ve španělštině).

   Mapa stránek obsahuje odkazy na všechny hlavní stránky týkající se kategorie ubytování a na všechny stránky, které jsou nejsou spojené s ubytováním. Stránkování stránky a stránky ubytovacích možností nejsou spojeny z Mapou stránek.

   odkazy

   Některé odkazy, které zcela nepopisují cílové stránky, mají atributy, které popisují odkaz podrobněji.

   všechny odkazy jsou podtržené a napsané tak, aby dávaly smysl bez kontextu.

   Netextový obsah

   Obsahuje obrázky včetně popisných atributů alt. Výjímkou je na stránkách ubytovacích možností, kde atributy alt pro představu o pokojích obsahují pouze název zařízení a číslo snímku.

   Prozatím je virtuální prohlídka k dispozici pouze pro ty, kteří mají ve svém prohlížeči nainstalovanou aplikaci Java. Intenzivně pracujeme na tom, aby byl průvodce obohacen o další aplikace. Do té doby, je tu alternativní obrázek s alternativním textem.

   Formuláře

   Formuláře jsou spojeny s popisky, takže je mohou použít i nevidomí uživatelé.

   Všechny datové buňky v tabulce dat jsou spojeny s jejich záhlavím.

   Javascript, CSS a další

   Tato stránka používá kaskádové styly (CSS) pro vizuální uspořádání a pouze relativní velikosti písma (ne pixely),můžete si tedy přiblížit obsah, aby byl čitelný. Pokud Váš prohlížeč nebo prohlížecí přístroj nepodporuje styly vůbec, obsah každé stránky bude přesto stále čitelný a použitelný.

   Na některých stránkách používáme JavaScript za účelem zvýšení funkčnosti webových stránek, ale většina aplikací je stejně k dispozici bez Javascript. Nemůžete použít Google mapy, které nejsme schopni použít bez Javascript.

Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY