Mary´s dárkový poukaz

Vyplněný dárkový poukaz Vám zašleme ihned po obdržení dokladu o provedené platbě. Držitel poukazu poté využívá služeb ve vybraném termínu. Dárkový poukaz je platný pouze tehdy, jeli zadní strana vyplněná naší agenturou. Je zde specifikováno jméno držitele, termín, vybrané ubytování/program a veškeré zaplacené služby.
Poukaz také obsahuje rezervační číslo, podpis a razítko vydavatele. Na přední stranu poukazu je možné umístit Vaše přání/vzkaz pro držitele.

Tento dárkový poukaz je možné využít pro jakékoliv služby rezervované s agenturou Mary´s. Můžete si vybrat z naší široké nabídkyubytování v apartmánech, hotelech a pensionech. Rádi pro Vás zajistíme další služby jako dopravu,rezervace v restauracích, lístky do divadla, opery nebo jiné kulturní události. Doporučujeme také rezervaci exkurze spolu s ubytováním. Obsah dárkového poukazu je tedy na Vás a Vašich přáních.

Ať už na den svatého Valentýna, Vánoce, Silvestra nebo při příležitosti rodinné oslavy, věnujete více pozornosti svým rodinám, přátelům a kolegům. Proto jsme se rozhodli Vám nabídnout tento jedinečný způsob, jak potěšit své blízké .

Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY