Letenky

Pro rezervaci letenek Královna prostřednictvím agentury Mary´s, vyplňte prosím všechny požadované informace ve formuláři níže.
V případě potíží během vyplňování tohoto formuláře nás prosím kontaktujte vyplněním přiložené "enquire form", využitím skypu nebo jednoho z kontaktů uvedených ve spodní části stránky.


Informace o pražských letech

Prague flights

Pokud plánujete cestovat do nebo z Prahy letecky, možná Vás bude zajímat následující průvodce o pražském letišti a aeroliniích , které nabízejí letenky z/do Prahy. Následující seznam aerolinií obsahuje pouze ty, které nabízejí pravidelné lety. V případě zahrnutí charterů by seznam příliš narostl.

Letiště Praha - Ruzyně

Letiště Praha - Ruzyně je mezinárodní, civilní letiště, které se nachází asi 20 km severozápadně od centra. Je to největší letiště v České republice, stejně tak ve střední a východní Evropě. Asi 50 aerolinií tak nabízí své služby do více než 100 destinací po celém světě. V poslední době stoupá počet cestujících na více než 10 milionů ročně, což zařadilo pražské letiště mezi 20 nejdůležitějších v Evropě.

Pražské letiště má 2 terminály - moderní severní terminál, který zajišťuje pravidelné a charterové lety a menší jižní terminál, který je využíván pro soukromé a dopravní lety. Severní terminál je rozdělen na terminály 1 a nově otevřený terminál 2, který je využíván pro lety do/z států Schengenského prostoru.

Transfery z/na letiště
Online přílety a odlety
Mapa pražského letiště

Následující letecké společnosti mají sídlo v Praze a nabízejí lety do většiny evropských měst, stejně jako mimoevropských destinací:

ČSA

Czech Airlines

Czech Airlines je hlavní letový přepravce s dlouhou tradicí. Společnost má moderní flotilu se zkušenou posádkou a vynikajícími službami na palubě. Jedná se o největší aerolinky v celé České republice a nabízejí linkové lety do většiny destinací, dostupných z Prahy. Jsou partnery dalších 24 aerolinek a člen SkyTeamu, takže mohou nabízet lety do téměř 70 destinací v Evropě, Středním Východě, USA a Kanadě, Africe a Asii. Všechny jejich lety jsou nekuřácké!

CLICK4SKY.com

CLICK4SKY.com

CLICK4SKY.com jsou nové, nízkonákladové aerolinky, provozované ČSA, které nabízejí levné lety při zachování vysokého standardu, a to do 36 evropských destinací. Click4sky prodává volná místa v letadlech ČSA, která by jinak zůstala neobsazena. To je důvod, proč poměr mezi cenou a kvalitou je tak vysoký. Navíc, nabízejí pouze přímé lety, prodávají pouze přes internet a pouze elektronické letenky a neúčastní se žádných letových programů. Proto mohou prodávat tak levně. Jak říkají: "Soustředíme se na létání. Nic více a nic méně".

Smart Wings

Smartwings

Smart Wings je nejznámější nízkonákladový přepravce v České republice. Její majitel - Travel Service Airlines - je největší soukromá letecká společnost v České republice a zároveň dynamicky se rozvíjející charterová letecká společnost ve Střední Evropě. Přibližně 2 miliony cestujících využívají každý rok služeb této společnosti, nejen v České republice, ale i v Maďarsku, kde mají pobočku. Díky minimalizaci administrativního a účetního aparátu a účelnému řízení řízení provozu na zemi i na palubě je společnost schopna nabídnout atraktivní ceny při záruce nejvyšší bezpečnosti.

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY