Mary´s <|NEWSLETTER|>
Mary´s Newsletter
logo
Léto v Praze
V tomto newsletteru můžete nalézt novinky z Mary's a také několik tipů, jak co nejlépe strávit čas v Praze. Pozveme Vás na historické památky, na hlavní kulturní a sportovní události, které se budou konat během těchto třech měsíců v naší zemi a samozřejmě nezapomeneme ani na naše nejmenší.
Mary´s novinky
Nový design internetových stránek Mary's
Jak jsme Vás již informovali v našem posledním Newsletteru, s radostí Vám oznamujeme, že internetové stránky naší společnosti mají nový design! Doufáme, že se Vám nový design líbí a že se Vám naše stránky zdají přehledné a snadno použitelné. Abychom je mohli vylepšit ještě více, budeme rádi za jakékoliv Vaše poznámky, připomínky a komentáře. Slibujeme, že každý nápad bude odměněn ;-)

Snídaně v apartmánech Mary's
S radostí Vás informujeme, že si nově můžete vybrat ze dvou variant snídaně během Vašeho pobytu v apartmánech Mary's. Dosavadní možnost byla dostat snídani do apartmánu předcházející večer a nyní můžete nově využít varianty bufetové snídaně v jednom ze sousedních hotelů / restaurací! Rozmazlujte se již od rána a přípravte se na krásný dne plný návštěvy památek nebo úspěšnou pracovní schůzku.

Novinky v Praze
Znovuotevření - Zlatá ulička
Po více něž roční rekonstrukci se pro veřejnost znovu otevírá nejnavštěvovanější pražská ulice nacházející se na Pražském hradě - Zlatá ulička! Rekonstrukce byla nezbytná, neboť bylo nutné kompletně předělat kanalizaci, ale každá práce jednou končí. Když jste dříve navštěvovali Zlatou uličku, vídali jste malé domečky zlatníků a uvnitř nich obchůdky se suvenýry. Nyní na Vás čeká mírně odlišný pohled - vnějšek zůstává samozřejmě stejný, ale vnitřek 9-ti z 16-ti domků byl změněn a předělán na muzeum, které ukazuje, jak během posledních pětiset let žili a pracovali zlatníci a jiní řemeslníci. Je to opravdu velmi zajímavé!

MUZEUM LEGA - největší v Evropě
Před pouhými pár měsíci byl v centru Prahy (Národní 31, Praha 1) otevřen dětský ráj - Muzeum LEGA tematicky uspořádané do 3 pater. Soukromá sbírka zahrnuje více než 2000 modelů Lego (vytvořených z více než 1 000 000 kostiček), pocházející z roku 1958. Jedná se o největší výstavu modelů Lego v Evropě! Každý model je označen a je zajímavé sledovat rok vytvoření a počet kostiček použitých na každý model. Až si vše prohlédnete, Vaše děti si mohou hrát na 3 Lego stolech, zatímco vy se osvěžíte nápojem z automatu. Perfektní program pro deštivý den nebo jakékoliv pondělí - protože každé pondělí na Vás čeká překvapení - 20% sleva ze vstupného / odměna z Lega / 1 + 1 vstup zdarma.

Programy a události v České republice
MOTO GB v Brně - 23.-25. srpna 2013
Každý rok přijde víkend, který byste měli strávit v Brně a sledovat vzrušující motocyklové závody na Grand Prix Brno. Závod se koná v Brně již od roku 1965 a od otevření Masarykova okruhu roku 1987 získali pořadatelé třikrát trofej IRTA, jež je udělována nejlepší Grand Prix sezony! Tento rok bude závod probíhat v kategorii 125 cc, Moto2 a MotoGP a jako každý rok si můžetě být jisti, že tato podívaná bude stát za to! Zopakuje Lorenzo svoje loňské vítězství? Nebo Stoner potvrdí svou pozici? Možná se vrátí Rossi? Podívejte se sami z míst s nejlepším výhledem na okruh. Ohledně ubytování v Brně kontaktujte naši cestovní agenturu.
Programy, Koncerty
Červenec
UdálostTypMístoDatum
Neviditelná výstavaVýstavaNovoměstská radnicečerven - červenec
Prague PromsHudební festivalObecní dům16. června – 27. července
Pražské baletní létoMezinárodní festivalStátní opera Praha červen - červenec
Bruce SpringsteenKoncertSinop Typ Arena11. července
Umění starého světaVýstavaPalác Kynskýchčerven - červenec
Srpen
Moto GP BrnoSportovní událostMasarykův okruh, Brno24.-26. srpna
Verdiho festivalHudební festivalPražská státní opera19. srpna - 31. srpna
George MichaelKoncertPražská státní opera22. srpna
Pražský jarmarkMezinárodní folklórní festivalOvocný trh28. srpna - 01. září
Září
Dvořákova PrahaHudební festivalRudolfinum17. září
Mattoni Grand Prix PrahaSportovní událostCentrum Prahy8. září
Mistrovství Evropy mužů ve volejbale
BUL-GER-SLO-POL
O2 Arena10. září - 18. září
VinobraníFestivalStaroměstské náměstí13. září - 26. září
Oslavy svátku sv. VáclavaFestivalVáclavské náměstí14. září - 28. září
Mamma MiaABBA Musikál v PrazeO2 Arena22. září - 25. září
photo

Apartmány National Museum se nachází přímo v centru, v klidné rezidenční ulici, jen několik kroků od slav...

photo

Apartmány National Museum se nachází přímo v centru, v klidné rezidenční ulici, jen několik kroků od slav...

photo

Karlova apartmány se nacházejí v krásné historické budově, přímo na Královské cestě, kudy procházeli ...


photo
Hotel Jalta stojí na Václavském náměstí. Budova je klasifikovaná jako historická památka a nedávno prošla dů...
photo
Hotel se nachází v centru Starého Města, obklopen historickými památkami, divadly, kiny, galeriemi, restauracemi, ...
photo
Nově zrekonstruovaný hotel Antik City se nachází v klidné ulici Nového Města, asi 300 metrů od Václavského ná...
Tento email, Mary's Newsletter, vám byl zaslán na vaši emailovou adresu na základě vašeho souhlasu. Pokud obsahuje chyby nebo již nechcete Newsletter přijímat, prosím klikněte zde.Pokud se vám tento Newsletter nezobrazuje správně, klikněte zde.