Mary´s <|NEWSLETTER|>
Mary´s Newsletter
logo
Mary´s novinky
Advent v Praze 2011
Proč právě Praha? Atmosféra je naprosto úžasná. Můžete ji sami zažít - sníh pomalu a tiše padá, ulice jsou vyzdobeny barevnými světly, vánoční strom je dominantou každého většího náměstí...Cítíte lahodnou kořeněnou vůni svařeného vína, zatímco se vedle Vás připravuje tradiční dobrota ze sladkého těsta zvaná Trdelník. Veselí trhovci na Vánočních trzích se snaží naznačit, co si asi přejete koupit, děti zpívají Vánoční koledy ... to vše se odehrává v naprostém klidu a pokoji.

Toto kouzelné období začíná koncem listopadu, někteří vánoční prodejci otevírají jejich stánky již 20. listopadu. Máte celý měsíc na to, abyste přijeli.

Můžete si vybrat některý z těchto následujících programů - památek a obchodních výloh po celý den, poté odpočinek v jedinečných, velmi příjemných pivních lázních nebo , můžete obdivovat město z vytápěné lodi plovoucí po Vltavě, nebo navštěva klasického koncertu v jedné z mnoha slavných koncertních síních v Praze.

Pro tento typ programu by se hodilo ubytování v jednom z prostorných apartmánů přímo v centru Starého Města - komfortní, útulný, moderně zařízené, luxusní apartmány, jako jsou
Karlova Apartments například.

Pokud si zarezervujete kterýkoliv z Mary´s apartmánů během adventu s odkazem na tento leták, dostanete od nás při příjezdu malý vánoční dárek: kořenící přísady a recept na tradiční české svařené víno! Můžete si tedy připravit své vlastní svařené víno v apartmánu, pokud budete chtít:)

Byli bychom rádi, kdybyste prožili ten krásný předvánoční čas v Praze společně s námi.

Pokud byste si přáli strávit příjemnou adventní dovolenou v Praze, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Se srdečnými pozdravy,
Tým agentury Mary´s

photo

Karlova apartmány se nacházejí v krásné historické budově, přímo na Královské cestě, kudy procházeli ...

photo

Apartmány National Museum se nachází přímo v centru, v klidné rezidenční ulici, jen několik kroků od slav...

photo

Týnská ulička je úzká a malebná ulička hned vedle Staroměstského náměstí s Orlojem a velmi blízko dal...

photo

Apartmány Green Oasis se nachází v klidné lokalitě, obklopené zelení, v krásné historické budově na Vino...

Tento email, Mary's Newsletter, vám byl zaslán na vaši emailovou adresu na základě vašeho souhlasu. Pokud obsahuje chyby nebo již nechcete Newsletter přijímat, prosím klikněte zde.Pokud se vám tento Newsletter nezobrazuje správně, klikněte zde.