Mary´s <|NEWSLETTER|>
Mary´s Newsletter
logo
Léto 2012
Teplé počasí je opět tady! Praha pro Vás připravila bohatý letní zábavný program. Koncerty a výstavy pod širým nebem čekají jen na vás a vaši rodinu. Díky tomu se stane váš den ještě zajímavější. Rádi bychom vám doporučili návštěvu Prahy právě během tohoto letního období.
Mary´s novinky
Speciální letní nabídka

Během letní sezóny jsme rozhodli rozhodli snížit naše ceny. Zašlete nám svůj požadavek na naši e-mailovou adresu travel@marys.cz a my Vám nabídneme ubytování za zvýhodněné ceny.

Jen pro připomenutí: naše apartmány se nachází na 2 místech. Apartmány Karlova jsou přímo na Starém Městě, hned vedle Karlova mostu. Pak jsou v naší nabídce ještě Apartmány Na Smetance a Apartmány Balbínova, které se nachází v městské části Praha 2, jen pár kroků od Václavského náměstí. Všechn naše apartmány jsou velice dobře vybaveny. K dispozici je pračka, TV, trezor a WIFI připojení.

Naše služby jsme rozšířili o další nabídku a tou je možnost snídaní formou bufetu v jednom nedalekém hotelu. Se snídaní začíná den vždy příjemněji.


Město plné nových zážitků
p> Ice Pub Karlovy Lázně - bar, kde je vše vyrobeno z pevného ledu se nachází přímo v centru města. Stálá teplota tohoto baru je -7 ° C. Musíte jen zaplatit vstupné a dostanete velký teplý kabát a jako příjemný bonus získáte nápoj. To jistě stojí za to vyzkoušet. Takový bar se nepotkáte na každém rohu.


Prague Proms 2012 - série nejkvalitnějších koncertů klasické hudby. Jedná se již o 8. ročník. Tento festival se snaží přiblížit klasickou vážnou hudbu široké veřejnosti prostřednictvím některých známých filmových hitů. Může to být obrovský kulturní zážitek, nenechte si jej ujít! Pokud máte o tento festival zájem, kontaktujte nás a my seženeme vstupenku.


Novinky v Praze
Co jíst a pít?

Po celodenní prohlídce jistě uvítáte nějaké tipy, jak se osvěžit. Zde vám předkládáme pár nápádů:


Happy Hours - Music Bar Nebe. Bar, který se nachází přímo na Václavském náměstí, nabízí své koktejly za poloviční cenu každý den až do 20:00 hodin. Bar je zajímavý svým nápaditým interiérem, příjemnou atmosférou a skvěle míchanými nápoji za zvýhodněnou cenu.


Jahodové dny v Caffé Louvre - jahody se šlehačkou, jahody s mascarpone, jahodové Mohito nebo jahodová sangria. Pokud jste velkým fanouškem tohoto ovoce, musíte jistě něco ochutnat.


Piknik u řeky Vltavy - je to jen pár let, co byly v Praze otevřeny Žluté lázně. Jedná se o obrovský komplex, který se skládá z barů, restaurací, míst pro sportovní aktivity jako je např. plážový volejbal. Jsou zde pořádány i koncerty. Nyní vám lázně chtějí nabídnout něco nového. Můžete tu mít piknik s rodinou nebo přítelem/yní. Nemusíte si sebou brát jídlo, pití ani deku. Vše dostanete přímo na místě. Den předem si vyberete z širokého sortimentu pokrmů, které si přejete mít ve svém koši.Seznam musíte poslat v e-mailu a den poté, budete mít vše připraveno.


Programy a události v České republice
Koncerty během letní a podzimní sezóny
NEAKTUÁLNÍ!!!!!!!!!!!!!!
photo

Karlova apartmány se nacházejí v krásné historické budově, přímo na Královské cestě, kudy procházeli ...

photo

Apartmány National Museum se nachází přímo v centru, v klidné rezidenční ulici, jen několik kroků od slav...

photo

Apartmány Green Oasis se nachází v klidné lokalitě, obklopené zelení, v krásné historické budově na Vino...


photo
Hotel je umístěn přímo v srdci Prahy. Nachází se pouze několik minut chůze od hlavního pražského náměstí ...
photo
Nově zrekonstruovaný hotel Antik City se nachází v klidné ulici Nového Města, asi 300 metrů od Václavského ná...
Tento email, Mary's Newsletter, vám byl zaslán na vaši emailovou adresu na základě vašeho souhlasu. Pokud obsahuje chyby nebo již nechcete Newsletter přijímat, prosím klikněte zde.Pokud se vám tento Newsletter nezobrazuje správně, klikněte zde.