Mary´s <|NEWSLETTER|>
Mary´s Newsletter
logo
Vážení klienti,
Vítejte v pravidelném vydání Mary's travel agency informačního bulletinu, který Vám poslouži jako rychlý přehled aktualních událostí nejen v naší agentuře, ale převážně v celém hlavním městě. Bulletin obsahuje speciální nabídky, exkurze, možnosti ubytování a dalši novinky, ktere určitě nemůžete promarnit. Prohlédněte si ho a velmi jednoduše a pohodlně najděte veškeré informace, které Vás nejvíce zajímají.

Děkujeme za Vaši přízeň

Mary's travel Agency
Mary´s novinky
Vaše Velikonoční prázdniny v Praze
Jestli máte zájem navštívit nějaké zajímavé město během Jarních prázdnin a Velikonoc, Praha je nyní tou nejlepší možností pro Váš pobyt v tomto roce. Toto město již s konečnou platností řeklo sbohem zamračeným šedým zimním dnům a s radostí očekává slunečný příchod jara :) Při procházce historickým centrem města uvidíte Velikonoční trhy, kde jsou k zakoupení tradiční velikonoční rukodělné výrobky stejně tak jako suvenýry . Pokud chcete znát více informací, prosím navštivte naši webovou stránku Easter Market Dále pro Vás máme možná tu nejzajímavější zprávu, proč navštívit Prahu právě v tomto roce - poprvé Vám můžeme nabídnout SPECIALNI CENY pro naše Mary’s apartmány pro velikonoční období !!! Obvykle jsou tyto ceny za velikonoční víkend navýšené za TOP sezónu, ale tento rok jsme je pro Vás nechali snížené jako náš dárek pro všechny naše klienty :)

Více podrobných popisů ubytování na naší webové stránce
Snažíme se co možná nejlépe , aby naše webová stránka byla pro Vás co nejvíce použitelná. Z tohoto důvodu děláme poslední dobou jisté úpravy, nejvíce na stránkách, kde můžete najít popisy ubytování. Rozdělili jsme informace týkající se daného hotelu do čtyř sekcí - Popis, Ceník, Obrazová Galerie, Hodnocení. Otestujte to, doufáme, že se snadno zorientujete!
Kdyby jste měli jakékoli návrhy jak zlepšit naši webovou stránku, prosím kontaktujte nás.

Mary’s Soutěž fotografií 2009
Po úspěšné loňské Foto soutěži jsme pro Vás připravili Mary’s Foto Soutěž 2009 k 13.04. 2009. V roce 2008 jsme obdrželi 109 obrázků, ze kterých náš tým vybral jeden nejlepší, ( výherce pak strávil krásný víkend pro dva v našich apartmánech zdarma ), a dalších 10 následujících nejlepších fotografií, ( jejichž autoři dostali zadarmo jednu exkurzi po našem hlavním městě ).
Tento rok jsme připravili to samé, tak neváhejte a pošlete nám své nejlepší foto z Vaší dovolené v České Republice ! Možná budete příštím výhercem právě Vy :)
Pokud chcete znát více informací ohledně Foto Soutěže, prosíme navštivte naše webové stránky .

Novinky v Praze
Nově otevřené hotely v Praze
Třebaže se zde již nachází řada hotelů, ve kterých se můžete rozhodnout strávit Vaší plánovanou cestu do Prahy, přesto zde ale stále vznikají hotely nové, které nabízejí svým zákazníkům své nejlepší služby. V těchto hotelech si můžete být jisti, že strávíte svůj volný čas ve velmi pohodlném a zajímavém prostředí. Jedním z nich je Hotel Buddha Bar který byl otevřen koncem roku 2008 a je vybaven luxusními pokoji s unikátním nábytkem v asijském stylu. Dalším z nich je Hotel Park Inn který bude otevřen v dubnu 2009 a bude zaměřen převážně na byznys klientelu díky své pozici nedaleko Pražského Kongresového Centra Vyšehrad. Dále se českým turistům představí světově známý řetězec hotelů Kempinski v zastoupení Hotel Kempinski Hybernska.
Jestli máte zájem o ubytování v jednom z těchto nových hotelů, stačí jen kontaktovat náš tým spolupracovníků .

Programy a události v České republice
Kulturní události
 • Jeden Svět: 04.03. - 13.03.2013
 • Febiofest : Praha - 14.03. - 22.03.2013
 • Pražské Velikonoční Trhy : 16.03. - 07.04.2013
 • Knižní Veletrh Praha : 16.05. - 19.05.2013
 • Pražské Jaro : 12.05.-03.06.2009
 • Khamoro 2009 - Světový Romský Festival Praha: 25.05. - 30.05.2009
Sportovní události
 • Zimní Světový Lyžařský Šampionát Liberec 2009: 18.2 - 1.3.2009
 • Pražský Poloviční Maraton 28.3.2009
 • Mezinárodní Pražský WOLKSWAGEN Maraton: 10.5.2009
 • Moto Grand Prix Brno: 14.8. - 16.8.2009
 • Velká Pardubická: 11.10.2009

Pokud máte zajem o ubytování / vstupenky na tyto akce, prosím kontaktujte naši cestovní agenturu.

photo

Karlova apartmány se nacházejí v krásné historické budově, přímo na Královské cestě, kudy procházeli ...

photo

Apartmány National Museum se nachází přímo v centru, v klidné rezidenční ulici, jen několik kroků od slav...

photo

Apartmány Green Oasis se nachází v klidné lokalitě, obklopené zelení, v krásné historické, rekonstruovan...


photo
Pražský Radisson SAS Hotel byl původně vystavěný v roce 1930 jako Alcron Hotel a těšil se z reputace "in" hotelu...
photo
Hotel Hotel International Prague se nachází nedaleko pražského hradu a městského centra. Od letiště je vzdáleno...
photo
Poloha v klidné části centra Prahy a 20 minut pěšky na Václavské náměstí. Jednoduchá dostupnost tramvajemi č...
Tento email, Mary's Newsletter, vám byl zaslán na vaši emailovou adresu na základě vašeho souhlasu. Pokud obsahuje chyby nebo již nechcete Newsletter přijímat, prosím klikněte zde.Pokud se vám tento Newsletter nezobrazuje správně, klikněte zde.