Mary´s <|NEWSLETTER|>
Mary´s Newsletter
logo
Vážení klienti,
Vítejte u dalšího pravidelného vydání Mary´s Travel Newsletter, který Vám nabízí rychlý přehled událostí v Praze a co je důležité, přehled našich současných speciálních nabídek a tipů na ubytování, exkurze a události, o které by jste nechtěli přijít. Najděte si tak pohodlně a efektivně informace, které Vás nejvíce zajímají.
Děkujeme Vám za využití našich služeb,
Mary's Travel Agency
Mary´s novinky
Užijte si Vánoce a Silvestr v kouzelné Praze
Praha je pro oslavu Vánoc a Silvestra jako stvořená. V tomto ročním období se nádherná Praha promění v město jako z pohádky. To je také důvod, proč více než 100.000 návštěvníků přijíždí každoročně oslavit Silvestra sem. V paměti vám navždy utkví procházky malebnými uličkami, svařené víno a živá představení na Staroměstském náměstí.
Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek uprostřed Evropy, vítejte v Praze.
Pro naše klienty jsme připravili celou řadu vánočních a silvestrovských programů: tradiční česká večeře v nejoblíbenějších pražských restauracích U Vejvodů, Novoměstský pivovar, U Fleků, Švejk a U Kalicha, folklórní představení v restauraci Folklore garden, oslava Nového roku přímo na řece Vltavě a mnoho dalšího.
Že zatím nemáte plán, kde oslavit Silvestra 2009? Tak neváhejte a přijeďte do Prahy. Určitě si to tu zamilujete.

Novinky v Praze
Království železnic
Nedávno byl v Praze představen velice zajímavý projekt. Jmenuje se „Království železnic“. Zatím je ještě ve fázi rozšiřování, ale v budoucnu bude Království železnic představovat model celé České republiky. Návštěvníci v něm mohou poznat nejznámější památky země. Království železnic usiluje o co největší věrohodnost, k jejímuž dosažení používá např. přechody ze dne na noc a zpět na den, nebo přesné jízdní řády, podle kterých mašinky jezdí. V současné době je království rozšiřováno každé 3 měsíce a mělo by být zcela dokončeno za 4 roky. Zveme vás do tohoto neuvěřitelného, titěrného světa, který vás zaručeně uchvátí, ať už jste dospělý nebo dítě. Ideální pro rodinný výlet. Království železnic najdete v obchodním centru Anděl City (na Smíchově). Je snadno dosažitelné MHD (metro „B“, stanice Anděl) nebo tramvají. Vstupné: 150,- CZK/dospělý a 90,- CZK/dítě. Království železnic je otevřeno každý den od 9.00 – 21:00.

Náhradní lety – jak se snadno dostat do Prahy
Slovenská nízkonákladová letecká společnost SkyEurope zkrachovala a protože nenašla invetora, byla nucena zrušit veškeré své lety s platností od 1. září. Proto bychom vám rádi nabídli řešení v podobě jiných leteckých společností, nebo jiný typ přepravy.
  • Nízkonákladová společnost Smart Wings (česká společnost) zvýšila četnost svých letů po pádu SkyEurope a nyní je schopna nabídnout lety z Prahy do většiny velkých evropských měst. Stejně se zachovaly společnosti Wizz Air, Condor, Click4sky (nízkonákladová frakce ČSA), Germanwings, EasyJet, Flybaboo (Ženeva). Letecké společnosti jednotlivých států, jako např. Air France, KLM, ČSA, Alitalia, Austrian Airlines, Brussels Airlines, také nabízí velmi dostupné ceny a je třeba zmínit, že letový řád těchto společností je výhodnější než u nízkonákladových linek. Rádi bychom Vás informovali, že je možné rezervovat letenky přes naši webovou stránku a vybrat si, která letenka vám nejvíc vyhovuje!
  • Mary´s také nabízí autobusové jízdenky „Student Agency“, pro luxusní linky po Evropě z/do Prahy. Za velmi nízkou cenu si můžete vychutnat cestu komfortním autobusem s klimatizací, tiskem a horkými nápoji zdarma.

Programy a události v České republice
Vinobraní
Česká a moravská vína pravidelně vyhrávají ocenění na mezinárodních soutěžích. Věděli jste, že vinice se nacházejí také v Praze a jejím okolí? Rádi bychom vás pozvali na vinobraní, které se koná vždy na podzim, ve velice přátelské atmosféře:
  • 26. a 27. září 2009 se koná nejoblíbenější vinobraní na Karlštejně, nejnavštěvovanějším hradě v České republice. Karlštejn se nachází pouhých 35 km od Prahy. Podhradí se naplní stánky, kde můžete ochutnat víno, burčák, kulinářské speciality a jistě vás zaujme doprovodný středověký program.
  • Mezi 26. a 28. září 2009 můžete navštívit také Svatováclavskou vinici na Pražském hradě, nedávno otevřenou veřejnosti. Je to jedna z nejstarších vinic v České republice. V restauraci Richterova villa, která stojí přímo na viniční stráni, se můžete pokochat nádherným výhledem na panorama Starého Města a Malé Strany a vychutnat si sklenku dobrého vína.
06.11.2009 - 07.11.2009
EXPOLINGUA Praha 2009
EXPOLINGUA Praha je mezinárodní veletrh pro jazyky, vzdělávání a kulturu. Je to jediný veletr tohoto druhu s mezinárodní účastí a nabízí nespočet příležitostí k výuce jazyků nebo studia na univerzitě po celém světě. EXPOLINGUA Praha se bude konat od 6 do 7 listopadu (od 10:00 do 18:00) v Národním domě na Vinohradech, Praha (Nám. Míru 9, 120 53, Praha 2)
Na veletrhu se sejde přibližně 100 vystavovatelů z 20 zemí. Ti představí své produkty, programy a služby, vždy zaměřené na výuku jazyků nebo vyučování, kulturní výměnné pobyty nebo další možnosti vzdělávání po celém světě.
EXPOLINGUA Praha také organizuje semináře, bude zde více než 70 prezentací, které poskytnou doplňující informace o studiu a práci v zahraničí, výuku jazyků nebo vyučování jazyků. Máte o tento veletrh zájem? V tomto případě využijte volného vstupu jako student a poloviční slevy jako dospělý. Stačí když vyplníte následující formulář. Tak na shledanou na veletrhu!
photo

Apartmány National Museum se nachází přímo v centru, v klidné rezidenční ulici, jen několik kroků od slav...

photo

Apartmány Green Oasis se nachází v klidné lokalitě, obklopené zelení, v krásné historické, rekonstruovan...

photo

Karlova apartmány se nacházejí v krásné historické budově, přímo na Královské cestě, kudy procházeli ...

photo

Apartmány Green Oasis se nachází v klidné lokalitě, obklopené zelení, v krásné historické budově na Vino...


photo
Riverside hotel se nachází pár minut od Malé Strany na břehu Vltavy. Hotel má krásnou secesní fasádu.
Úž...
photo
Corinthia Towers je moderní hotel poskytující nejvyšší komfort, styl a pozornost k potřebám hostů. Nachází se...
photo
Hotel Hotel International Prague se nachází nedaleko pražského hradu a městského centra. Od letiště je vzdáleno...
photo
Hotel Juno se nachází v 15-ti patrové zrekonstruované budově umístěné v klidné vilové části Prahy 10. V cent...
Tento email, Mary's Newsletter, vám byl zaslán na vaši emailovou adresu na základě vašeho souhlasu. Pokud obsahuje chyby nebo již nechcete Newsletter přijímat, prosím klikněte zde.Pokud se vám tento Newsletter nezobrazuje správně, klikněte zde.