Mary´s <|NEWSLETTER|>
Mary´s Newsletter
logo
Mary´s novinky
Štastný nový rok!!
Mary’s Travel & Tourist Services vám přejí šťastný nový rok, spoustu cestování a pěkných zážitků. Zážitky jsou to, na co nejdéle vzpomínáme, neváhejte tedy naplánovat váš výlet do Prahy právě teď. Posíláme vám pár tipů a doufáme, že se vám budou hodit.

Mary’s apartmány na Tripadvisor
Můžete navštívit Mary’s Karlova a Balbinova apartmány nově na Tripadvisor !
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně vašeho pobytu v Praze, neváhejte nás kontaktovat na Tripadvisor Foru o Praze.

Nové hotely na webové stránce Mary´s

Rádi bychom vám představili dva nové hotely, které byly zařazeny do databáze agentury Mary´s. Oba jsou rodinné hotely kategorie 4 **** a nabízejí komfortní ubytování v rodinných apartmánech a suites s kuchyňkou. V každém apartmánu je možnost jedné nebo dvou přistýlek. Připojení k internetu je zdarma. První hotel se jmenuje HOTEL JULIS a je situován přímo v centru města, na Václavském náměstí. Za hotelem se nachází úžasné dětské hřiště a klidná Františkánská zahrada. Velkou výhodou tohoto hotelu je vnitřní bazén, kde si můžete s dětmi zaplavat, a také wellness a fitness centrum za poplatek. Snídaně je zahrnuta v ceně.

Druhý hotel se jmenuje HOTEL GALILEO, a nachází se v residenční čtvrti Vinohrady, v docházkové vzdálenosti na Václavské náměstí. V okolí najdete vše potřebné, od lékárny přes restaurace až po banky. Hotel je velmi komfortní a nabízí vysoký standard ubytování a služeb. Snídaně je zahrnuta v ceně.

Tak neváhejte, přijeďte do Prahy a vyzkoušejte je.

Novinky v Praze
Kam v zimě s dětmi v Praze

Cestovat s dětmi často není jednoduché. Musíte pro ně najít vhodnou zábavu a to není lehká věc. Zde jsme pro vás shrnuli několik nápadů, které bez problémů můžete zkombinovat s prohlídkou pražských památek. Vaše děti budou nadšeny!

V první řadě chceme zmínit krytý akvapark Aquapalace, největší vodní park ve střední Evropě. Nezáleží, jestli venku prší nebo sněží, tady příjemně strávíte pár hodin nebo dokonce celý den.

Další aktivitou pro děti je bruslení. Pokud už vaše děti z chození po tolika památkách ztrácejí pozornost, vyměňte si role! Odpočiňte si, zatímco vaše děti si trochu zabruslí. Nevadí, že s sebou nemáte brusle a ostatní vybavení. Můžete si je totiž zapůjčit na místě.

Pokud se zrovna nacházíte v centru Prahy a chtělo by to chvilku odpočinku, zkuste čokoládový ráj v historickém centru Prahy. Najdete zde Muzeum čokolády včetně historie a Čokoládový dům, kde můžete malovat pomocí čokolády nebo si jednoduše dát šálek vynikající šokolády v Čokoládové kavárně.

Pokud si chcete zajít na večeři, doporučujeme vám skutečně originální místo přímo na Václavském náměstí. Jmenuje se Výtopna. Kromě toho, že skvěle vaří, budete uneseni způsobem, jakým servírují nápoje – rozváží je totiž vláčky po kolejišti dlouhém 400 metrů! Děti si toto místo jednoduše zamilují a zatímco ony budou pozorovat vláčky, vy si můžete v klidu vychutnat pokrm.


Programy a události v České republice
Proč si udělat výlet do Prahy v lednu, únoru a březnu
  • Ceny ubytování jsou výrazně nižší než v jiném ročním období!
  • Praha je krásná v každém ročním období! Na začátku roku zase nenarazíte na každém rohu na turistu a nemusíte čekat ve frontách na vstup do památek. A nezapomeňme zmínit chuť jedinečného svařeného vína, které se prodává pouze v tomto ročním období. Svařené víno vás určitě spolehlivě zahřeje. :)
  • Po celodenním chození po památkách určitě oceníte Pivní lázně v centru Prahy, kde můžete relaxovat v horké lázni, zatímco si vychutnáváte několik sklenic piva Buvar ... to vám rozhodně pozvedne náladu :-) ;)
  • Pokud vás zajímá historie, doporučujeme výstavu „700 let od nástupu Lucemburků na český trůn“. Připomínáme, že výstava bude otevřena pouze do konce února. Nebo navštivte „Relikviář svatého Maura“ na Pražském hradě, také k vidění do konce února. Jedná se o nejbohatší sbírku předmětů ze zlata v České republice!
Koncerty v Praze
Pokud chcete během pobytu v Praze zažít pořádnou zábavu, zajděte si na některý z následujících koncertů:
  • 8. Jan. 2011ORCHESTR GLENNA MILLERA pod vedením dirigenta Wila Saldena, který se ztotožnil s Millerovým mottem: "Každý kapelník sní o tom, že sestaví bezchybný orchestr, který jeho posluchači zaručeně poznají po prvních pár tónech." (7.1. - BRNO, 15.1. - KARLOVY VARY, 16.1. - PLZEN, 17.1. - OSTRAVA)
  • 15. Jan. 2011 – ABBA THE SHOW – Největší hity populární skupiny ABBA v podání mladých imitátorů. Bezpochyby nejautentičtější ABBA všech dob!
  • 1.2.2011 - PINK FLOYD - Australská skupina Pink Floyd se po vyprodaném turné v roce 2010 vrací do Evropy s ještě impozantnější show.
  • 2.3.2011 – KYLIE MINOGUE / APHRODITE – LES FOLIES - Kylie Minogue se vrací do Prahy! Během turné "Aphrodite - Les Folies Tour 2011" přiveze do O2 areny show plnou zábavy, vzrušení a krásy.
photo

Apartmány Green Oasis se nachází v klidné lokalitě, obklopené zelení, v krásné historické budově na Vino...

photo

Týnská ulička je úzká a malebná ulička hned vedle Staroměstského náměstí s Orlojem a velmi blízko dal...

photo

Karlova apartmány se nacházejí v krásné historické budově, přímo na Královské cestě, kudy procházeli ...

photo

Apartmány National Museum se nachází přímo v centru, v klidné rezidenční ulici, jen několik kroků od slav...


photo
Tento atmosferický hotel se nachází jen několik kroků od Karlova Mostu v srdci historického centra. Pohodlný styl...
photo
Renaissance hotel je situován na Malé Straně, blízko Karlova Mostu.
Ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích...
photo
Pražský hotel nabízející moderní komfort v příjemné a klidné atmosféře. Je ideálně umístěn v obchodní a...
photo
Nachází se v klidné, rezidenční čtvrti, blízko Pražského hradu a Břevnovského a Strahovského kláštera. Ces...
Tento email, Mary's Newsletter, vám byl zaslán na vaši emailovou adresu na základě vašeho souhlasu. Pokud obsahuje chyby nebo již nechcete Newsletter přijímat, prosím klikněte zde.Pokud se vám tento Newsletter nezobrazuje správně, klikněte zde.