Průvodce Prahou

Kde se ubytovat


Kde se ubytovat Praha je opravdu plná možností pro všechny cestovatele. Naleznete zde ty nejluxusnější hotely ve střední Evropě, vhodné pro manažery, turistiy a podobně. Podívejte se na naši širokou nabídku prověřených hotelů, penzionů a privátních apartmánů.

Významné sezóny v Praze


Významné sezóny v Praze Proč cestovat do Prahy, na co se podívat a jak si užít prázdniny? Rádi Vám poradíme, připravíme zajímavý program a balíčky a poskytneme všechny potřebné turistické informace

Kde se najíst a napít


Kde se najíst a napít Seznam unikátních a elegantních restaurací s typickým českým jídlem a pivem, ve Starém městě nebo v blízkosti Pražského hradu. Organizované a privátní degustace vína a programy pro turisty a turistické skupiny.

Co dělat


Co dělat Potřebujete pomoc s organizací Vašeho programu v Praze? Zde můžete najít vše co potřebujete - vybrané kvalitní poznávací exkurze, plavby lodí po Vltavě, kvalifikovaní průvodci ve více než 30 jazycích, teambuildingové akce a kvalitní programy pro Vaše VIP klienty. Romantické nebo zábavné večerní programy a mnohem více.

Co vidět


Co vidět Popis nejkrásnějších historických památek (UNESCO) a skrytých drahokamů Prahy, které můžete navštívit s použitím Pražské karty a vidět také během okružních jízd městem. Seznam a otevírací hodiny známých českých muzeí a galerií. Výběr kulturních a sportovních událostí roku.

Informace o Praze


Informace o Praze Nezbytné informace pro pobyt v Praze - kde zaparkovat auto, jak používat městskou hromadnou dopravu v Praze, kde získáte lékařskou pomoc atd. Zajímavé stránky také pro studenty chystající se na studium do Prahy.

Jak se dostat


Jak se dostat Praha, hlavní město České republiky je velmi dostupné město. Chcete cestovat letadlem (nízko-nákladové aerolinky), vlakem (silná železniční síť) nebo autobusem (velmi levné luxusní autobusové linky) nebo přijet vlastním autem?

Kde si zatancovat


Kde si zatancovat Večerní programy všeho druhu - nezáleží zda máte rádi standardní nebo moderní tance nebo zda raději preferujete příjemné posezení v jednom ze známých jazz klubů a barů v Praze. Najdeme pro Vás tu správnou volbu.

Česká republika - užitečné informace


Česká republika - užitečné informace Základní informace o České republice - statistické údaje, ekonomická a historická data. Mezinárodní vztahy a politika víz. Nabízíme také aplikaci pro převod měn do zahraničních a další tipy na výměnu peněz.

Průvodce po městech České republiky


Průvodce po městech České republiky Česká republika nenabízí k navštívení pouze Prahu. Jsou zde další krásná města do kterých se zamilujete. Brno - srdce Moravy a centrum mnoha mezinárodních veletrhů nebo také závodů Moto GP. Český Krumlov a jeho okolí patří mezi klenoty UNESCO. Karlovy Vary, které hostí každoroční filmový festival a další města v západních Čechách známá díky tradici lázeňství. To vše je Česká republika.
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY