Vánoční & Silvestrovské balíčky

jelikož se blíží Vánoce a konec roku, připravili jsme pro Vás několik speciálních nabídek pro toto kouzelné období, které by pro Vás mohli být zajímavé. Níže naleznete seznam aktuálních nabídek, ze kterých si můžete vybrat. Doufáme, že Vás naše nabídky zaujmou. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na: travel@marys.cz

Pro více informací o vánočních trzích v Praze, navštivte prosím následující webovou stránku: Advent a Vánoce v Praze
 
 

U KALICHA Restaurace

U KALICHA Restaurace

Na Bojišti 12-14, Praha
Tato gurmánská oáza, která je místem k setkávání degustátorů z celého světa nevypadala vždy tak romanticky, jako je tomu dnes. Restaurace ukrývá legedny ale také historické pravdy.
U Pinkasů Restaurace

U Pinkasů Restaurace

Jungmannovo Náměstí 16, Praha
U Pinkasů je typická česká restaurace, kde se jako první v Praze čepoval Plzeňský Prazdroj, a to již v roce 1843. Špičkově ošetřené a tradičním způsobem čepované pivo je nabízeno ve třech podlažích s tím, že každý z těchto prostorů osloví hosty zcela specifickou gastronomií i atmosférou.
NOVOMĚSTSKÝ Pivovar

NOVOMĚSTSKÝ Pivovar

Vodickova 20 Prague, Praha
Jedinečný kulinářský zážitek přímo v centru Prahy, přibližně 300 metrů od Václavského náměstí, vám nabízí První novoměstský restaurační pivovar, založený v roce 1993. Najdete zde 10 salonků, letní zahrádku a minipivovar v jednom. Interiéry jsou různorodé, od gotického stylu po 30. léta 20. století. Několikrát týdně mají návštěvníci možnost sledovat sládky při vaření piva. Znovuotevření pivovaru navázalo na starou tradici z 14. století, která byla na dlouhou dobu přerušena a zapomenuta. Celková kapacita je 340 míst.
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY