Kluby

Solidní Nejistota
Pštrossova 21, Praha 1
Pěkný malý klub s prostorným barem, hodně místy k sezení a poctivě velkým tanečním parketem. Je také multifunkčním, multikulturním a multietnickým centrem zábavy v Praze. Najdete zde mnoho druhů zábavy, která zajímá slušné lidi, obzvláště večer. Pokud hledáte dobrou zábavu, možnost popovídat si, dobré jídlo a pokud ze sebe chcete shodit všechny starosti a jen si užívat příjemné prostředí doprovázené skvělou hudbou a vybraným uměním, potom je tohle klub právě pro Vás.
Solidní Nejistota
Klub Duplex
Vaclavské náměstí 21, Praha 1

Během dne je Dublex ideálním místem pro posezení při kávě a zákusku. V noci se mění na jeden z nejexkluzivnějších pražských klubů. Je projektován jako velká skleněná kostka, postavená na střeše (6. a 7. patro) jedné z budov na Václavském náměstí. Z balkonové terasy zažijete nezapomenutelné výhledy na magickou Prahu. Dvě taneční pódia, relaxační zóny, pět barů, skvělý zvuk, světla a vysoce vyškolený personál Vám poskytnou komfort, který očekáváte. Tento pražský klub byl oceněn členstvím v sdružení World Finest Clubs.

www.duplex.cz
Klub Duplex
Klub Mecca
U Průhonu 3, Praha 7

Po více než 12-ti letech své existence, se klub Mecca stal jedním z nejoblíbenějších tanečních klubů v České republice, a to především díky kvalitě line-upů.

Mecca uvítala esa taneční hudby jako Armand van Helden, Bob Sinclar, David Morales, Deep Dish, Jaydee, Markus Schulz, Pete Heller, Roger Sanchez, Silicon Soul, Tiësto a mnoho dalších. Mecca Club je bývalá továrna, která byla přestavěna na moderní taneční klub se třemi patry, včetně hlavního tanečního parketu, chill-out místnosti, VIP zóny a pěti plně vybavenými bary.

Klub vydává svůj vlastní pravidelný měsíční magazín s názvem MeccaMag. Jedná se ojedinělou publikaci své druhu na českém trhu. Klub Mecca byl oceněn členstvím The World´s Finest Clubs.

www.mecca.cz
Mecca Magazine
Klub Mecca
Double Trouble
Melantrichova 17, Praha 1
Bar a klub s komorní atmosférou a velkým výběrem různých koktejlů. Skutečně první bar pro české klienty, dovolující Vám mnohem více než všichny ostatní kluby! Nikdo nebude šokovaný lidmi tančícími na stolech, sedadlech nebo dokonce na baru. Vlastně je to zde normální. DJs hrají do soboty.
Double Trouble
Rock Café
Národní 20, Praha 1
Rock Café klub začal jako místo pro potkávání nových, začínajících kapel. Dnes je jedním z nejpopulárnějších klubů v Praze. Těží ze své výhodné pozice v centru Prahy, stejně jako z faktu, že není jen prostorem pro skvělé koncerty, ale také multikulturním místem, kde můžete najít galerii, obchod s CD a kino. Pro ty, kteří se zajímají a rockové a jiné koncerty.
Rock Café
Karlovy Lázně
Novotného lávka, Praha 1
Karlovy Lázně, se svými pěti hudebními kluby na pěti podlažích řadí mezi největší podniky tohoto typu ve střední Evropě. Nachází se jen 100m od Karlova mostu. Každé patro představuje oddělený klub věnovaný určitému stylu hudby. V přízemí je Music café, ve kterém se hraje black music. Hosté zde také zadarmo mohou používat šest počítačů připojených na internet. První patro je rájem pro vyznavače disco. Populární DJové zde hrají posldní hity z dance floor. Paradogs Club je určený fanouškům všech tanečních trendů. Nejlepší DJové z České republiky i zahraničí předvádějí to nejlepší ze stylu house, trance, techno a jiných. Nejvrchnější patro patří klidné, relaxační hudbě. Chill out je ideálním místem pro trochu relaxace po návštěvě předchozích čtyř pater.
Karlovy Lázně
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
Nezávislý multifunkčí prostor, jediný svého druhu v České republice. Několik různých zařízení bylo sjednoceno pod jednu střechu a vznikl komplex, který se skládá z nezávislého divadla, koncertního sálu, kina a výstavních prostor, nazývaný PALÁC AKROPOLIS. Palác Akropolis je často popisován jako místo s originální kosmopolitní atmosférou, které údajně pomáhá lidem najít a porozumět české identitě. Palác Akropolis se stal jednou z předních pražských scén světové a etnické hudby.
Palác Akropolis
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
Jeden z nejpopulárnějších pražských klubů dneška hostuje přední DJs z Velké Británie a Evropy, ale předvádí také místní talenty. S velmi zvláštní atmosférou, klubovou a vegetariánskou restaurací. Byl jedním z prvních klubů v Praze, které po revoluci nabízely house, techno a r´n´b music. Dnes zde uslyšíte mnohem víc hudebních stylů, při kterých si můžete udělat pořádný večírek.
Radost FX
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
Taneční klub Roxy je možná nejznámějším nočním klubem v Praze. Nachází se přímo v centru, v blízkosti Staroměstského náměstí. Již léta upoutává tento klub známými kapelami a DJs. Hraje se zde hudba všech žánrů, která je však drsnější než v jiných pražských klubech. Drum ‘n’ Bass, Jungle, Minimal, Techno atd. Je místem, kde se schází mnoho místních, ale i cizinců. Při srovnání s jinými kluby je největší výhodou obrovský prostor. Taneční parket je velmi rozlehlý, tak jak se patří na moderní klub.
Roxy
Matrix
Koněvova 13, Praha 3
Matrix je nově otevřený pražský klub, v blízkosti centra, v části města Žižkov. Klub je otevřený celou noc a nabízí živé mejdany a večírky, djs a jiné vystoupení. V dnešní době je to jediné místo v Praze, kde můžete poslouchat nezávislou hudbu.
Matrix
La Fabrique
Uhelný trh 2, Praha 1
La Fabrique si přeje, aby si si její hosté dokonale užívali zábavu. Nabízí stravovací služby v restauraci, coctail bar a music club. Vychutnejte si křidýlka ažebírka nebo obdržte cocatail od nepřekonatelných barmanů. V tomto pražském klubu můžete tančit až do 3:00 hodin ráno. La Fabrique poskytuje výjimečné služby.
La Fabrique
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY