Kosmetická ošetření v Praze

Mnoho lidí ze západní Evropy i dalších míst přichází do Prahy na různá lékařská ošetření. Mezi nejčastější patří rozličné plastické zásahy, jako je operace obličeje, operace těla, minimálně invazivní techniky, liposukce, transplantace vlasů a dermatologie. Pacienti také přijíždějí kvůli kosmetickým ošetřením, zubní péči a pobytům v lázních.

Mezi hlavní důvody, proč zahraniční pacienti přijíždějí právě do České republiky patří: znamenití lékaři, moderní kliniky a atraktivní ceny:

 • Věhlas chirurgů: Česká republika má řadu kosmetických chirurgů, kteří mají velké zkušenosti a znalosti v této oblasti.
 • Vysoký standard kvalifikací: česká legislativa vyžaduje nejvyšší úroveň kvalifikace a zkušenosti lékařů. Požadovaná kvalifikace týkající se českého kosmetického chirurga, je, všeobecná zdravotní způsobilost, 2 roky praxe pod odborným dohledem jako postgraduální obecný chirurg; specializace v oboru plastická chirurgie zahrnuje 4 roky teoretického studia a praktické zkušenosti. Každý z těchto lékařů projde závěrečnými praktickými a teoretickými zkouškamiv oboru plastické a všeobecné chirurgie. České právo neumožňuje všeobecným chirurgům provádět kosmetické chirurgické operace (na rozdíl od některých jiných zemí, kde to právní předpisy umožňují).
 • Moderní kliniky: Praha má několik moderních klinik, které jsou vybaveny těmi nejnovějším technologiemi. Mnohé z nich byly v poslednich letech kompletně rekonstruovány a modernizovány. Staly se jedněmi z nejmodernějších klinik v Evropě.
 • Ceny:. Ceny za lékařské výkony v České republice jsou obecně o 40-70% nižší než v západní Evropě. Za velmi přijatelnou částku se Vám dostane té nejvyšší lékařské péče.
 • Návštěva Prahy:. Pacienti většinou spojí čas na zotavení s pobytem v Praze. Hlavní typy léčby jsou:

  Plastická chirurgie

  zahrnuje plastiku očních víček, nosu, facelift, plastiku prsou, liposukci, tummytuck, křečové žíly, atd. Velké kliniky mají mnoho místních kosmetických chirurgů, kteří se specializují na různé oblasti, jako je obličej, tělo, prsa nebo liposukce. Je možné kombinovat různé postupy u jednotlivých operací, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků. Kliniky a agentury Vám zprostředkují konzultace e-mailem, což ušetří Váš čas i peníze, například viz cosmetic plastic surgery information.

  Transplantace vlasů

  Pacienti z celé Evropy přijíždějí do Prahy za účelem transplantace vlasů. Na celém světě existuje pouze několik lékařů, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v poslední FUE metodě, z nichž jeden je v Praze. Více o vlasy FUE hair transplant on Prague Makeover.

  Zubní lékařství

  Komplexní zubní ošetření provedené v zahraničí je dnes běžnou praxí pro pacienty především z Velké Británie. Úroveň technologií a odborných znalostí je stejná nebo vyšší než v západní Evropě za mnohem nižší ceny a často kratší čekací doby na ošetření.

  Lázně

  Česká republika má asi 30 léčebných lázní a lázeňských měst. Mezi nejvíce proslulá lázeňská města patří Karlovy Vary, Mariánské lázně a Franstiskovy lázně. Poskytují léčbu široké škále preventivních léčebných postupů a také specifickou léčbu, jako je léčba nemoci zažívacího ústrojí, oběhové potíže, problémy pohybového aparátu, pooperační rehabilitace, atd. Lékařské lázeňské procedury jsou zvláště oblíbené u lidí z Ruska a Německa, ale také stále více z jiných částí Evropy a arabského světa.

Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY