Taneční sál

Odpolední tance v evropském tanečním centru

Národní třída 10 (vstup z Voršilské ulice), Praha 1

Populární taneční škola v centru města, která je otevřena veřejnosti v pátečních a sobotních večerech. Je vhodná pro ty, kteří mají základní znalosti společenských tanců jako je Waltz, Foxtrot, Tango, Quickstep, Wienese Waltz, Samba, Cha-cha, Rumba, Jive, Paso doble, Polka nebo Blues a rádi by si zatančili v přátelském prostředí.
Vstupné: 60,- Kč

Tropison Klub Latino

Obchodní dům Kotva (5. patro), Náměstí Republiky, Praha 1

Tropison club / coctail bar je jeden z největších a nejnavštěvovanějších latinskoamerických klubů v České republice a najdete jej v pátém patře obchodního domu Kotva, odkud je krásný výhled na Pražský hrad a Staré Město. V klubu uslyšíte salsu, merengue, bachatu a další latinskoamerickou hudbu. Také se můžete zůčastnit výuky latinskoamerických tanců.
Vstupné: od 80,-CZK do 200,-CZK (záleží na programu)

dancing_2 2
Tropicana - Latinsko-americká noc

Masarykovo nábřeží 250, Praha 1

Tropicana se nachází v klubu Mánes, což je jeden z nejstarších a největších Salsa klubů v Praze. Z klubu je nádherný výhled na Vltavu. Tradiční latinská noc zde probíhá každý pátek od 21:00 do 03:00. Od 18:00 než začne párty, je možné se seznámit se základy Salsy.
Vstupné: 50,-CZK

dancing_3 2 dancing_3 2
Brixx Bar – La Habana

Míšenská 12, Praha 1

Brixx Bar je nově zrekonstruovaný La Habana tanecní klub. Je to malý bar nacházející se na Malé Straně poblíž Karlova mostu. Přestože místní taneční parket není velký, latinská horečka zde vždy vypukne a to každý čtvrtek a sobotu večer. Začíná se ve 21:00, ale pravý zážitek se Vám naskytne až po půlnoci.

dancing_4 2 dancing_4 2
Tendr Klub – Buena Vista

Pařížská 6, Praha 1

Tendr klub se nachází na Starém městě a je věnován latinské hudbě. Je trochu obtížné si ho všimnout, ale jakmile vejdete dovnitř, budete překvapeni prostorem a kvalitou pro tancování. Každý večer od 20:00 je zde party pro milovníky salsy, merengue a dalších latinských tanců. Doporučujeme ale navštívit klub ve 23:00, kdy ta pravá taneční party začíná.
Vstupné: 100,-CZK

dancing_5 2 dancing_5 2
Vinárna a restaurace Amfora

Vítězné náměstí 4, Praha 6

Amfora je restaurace a vinárna a nachází se poblíž stanice metra Dejvická. Je zde často k dispozici živá hudba, ačkoliv mají i skvělý výběr latinské hudby na CD. Bar nabízí výborná vína, nápoje a kuchyni. Samozřejmostí je možnost tance.
Vstupné: 100,-CZK

dancing_6 2 dancing_6 2
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY