Restaurace s mezinárodní kuchyní

Restaurace s českou kuchyní

RESTAURACE AMBIENTE PIZZA NUOVA

Revoluční 1/655, Praha 1

Ambiente Pizza Nuova patří mezi jednu z nejznámějších restaurací řetězce Ambiente. Nabízí různé druhy pravé neapolské pizzi z nejlepších neapolských ingrediencí. Pizzu připravuje známý mistr "pizzaiolo" Francesco d´Elia da Napoli (foto níže). Samozřejmostí jsou čerstvé těstoviny a jejich speciality. Můžete si také vychutnat výborná vína, která restaurace nabízí.
Hosté ubytovaní v Mary´s apartmánech získají 10% slevu!


RESTAURACE U ZÁVOJE

Havelská 25, Praha 1

Dům vína "U Závoje" se nachází v historickém centru Prahy, na ulici Havelská, naproti baroknímu kostelu Sv. Havla. Nabízí 52 míst a speciální salón pro degustace vín. Labužníci ocení vysoce kvalitní francouzskou a mezinárodní kuchyni obohacenou místním i světovím vínem.


La Terrassa

Janackovo nabrezi – Detsky ostrov, Prague 5 - Smichov

Restaurant in a naval style with a music bar playing mostly songs of the 80's and 90's. It is an open-air restaurant with barbecue in a garden by the Vltava River. The best place to have a juicy grilled meat with a glass of wine or beer right in the city-centre, surrounded with nature and scenery of Prague.


RESTAURACE PUŠKIN

Husova 14, Praha 1 – Staré Město

Tato malá a příjemná restaurace ve Starém Městě nedostala jméno PUŠKIN náhodou - jeden z dnešních majitelů je přímým, potomkem slavného ruského básníka, který nikdy nebyl v Praze. Přesto však atmosféra Café vzbuzuje pocit, že může kdykoli vstoupit.


RESTAURACE PONTE

Anglická 15, Praha 2 - Vinohrady

Svatební tabule pro max. 34 osob, nabídka nejrůznějších pokrmů a nápojů, přes 50 druhů vína z celého světa, atmosféra v zimním období umocněná plamínky hořícího dřeva v krbu, kvalitní klimatizace, stoly pro rauty s nabídkou studených i teplých pokrmů a různých dezertů, speciální kulturní události.


RESTAURACE KAMPA PARK

Na Kampě 8b, Praha 1 – Malá Strana

Park Kampa se nachází v krásné oblasti na pravém břehu Vltavy s výhledem na Karlův most. Je to restaurace známá díky své osobité a elegantní atmosféře a mezinárodní styl. "A la carte" menu je skutečným potěšením pro opravdové labužníky. Nabízí speciality z humrů, ústřic, rybí delikatesy, teleci a jiné masité hors-d'oeuvres. Nabízí skutečné kulinářské umění i pro ty nejvybíravější. Neformální a přátelská atmosféra, tlumené světla a kovové dekorace zajímavých tvarů vytvářejí příjemné a romantické prostředí. Také díky překrásnému výhledu na řeku zde zažijete mimořádně romantický večer.


RESTAURACE RYBÍ TRH

Týnský Dvůr 5, Praha 1 – Staré Město

Restaurace Rybí trh nacházející se v komplexu Týnský Dvůr (dříve Ungelt) je jedinečným kuchařským překvapením, jediná restaurace svého druhu v České Republice. Je místem, kde se atmosféra staré Prahy setkává s výjimečnými pokrmy připravenými ze sladkovodních i mořských ryb, humrů a ústřic, to vše vařené, pečené či grilované podle receptů z celého světa. Ryby, které si vyberete z menu jsou buď živé nebo právě dopravené skladované v ledu.


RESTAURACE 7 ANGELS

Jilská 20, Praha 1

Plně klimatizovaná secesní restaurace nabízí typickou českou a mezinárodní kuchyni. Požitek z ní budou mít i vegetariáni, milovníci ryb a dobrého českého, moravského a francouzského vína. Již jsme uspokojili mnoho labužníků, místních stejně jako těch zahraničních. Od středy do neděle mezi 19:30 a půlnocí jste také zváni na živou cimbálovou hudbu skupiny Gipsy.


RESTAURACE NEBOŽÍZEK

Petřínské sady 411, Praha 1

Navštivte příjemnou restauraci Nebozízek uprostřed petřínského parku s překrásným výhledem na nejzajímavější památky Prahy. Zatímco čekáte na vybrané pokrmy, historie Starého města se rozprostře před Vaším zrakem, který bude následovat zákruty Vltavy vlnící se podél historických budov aby konečně spočinul na klasické siluetě Pražského hradu.


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY