Jazz kluby a bary

Ungelt Jazz & Blues Club

Týn 2/640, Praha 1

Unikátní bar situovaný v centru Prahy v historické budově z 15. století. Byl založen v roce 2000 a od té doby si hosté mohou vychutnat jazz, blues, fusion nebo funk hudbu. Jazz a Blues klub Ungelt pořádá každodenní koncerty včetně speciálních hostů.

jazz_1 2 jazz_1 2
Agharta Jazz Center

Železná 16, Praha 1

Agharta Jazz centrum se nachází v centru Prahy, pár metrů od Staroměstského náměstí. Je otevřen každý den od 18:00 do 24:00. Po celý čas si můžete vybrat CD z jazzovou hudbou z široké nabídky místního obchodu. Navíc zde můžete ochutnat nejlepší jazz kávu. Živé koncerty začínají ve 21:00.

jazz_2 2 jazz_2 2
Reduta Jazz Club

Národní třída 20, Praha 1

Jazzový klub Reduta patří mezi nejznámější i nejstarší kluby, založený již v roce 1958. Nachází se přímo v centru Prahy, tudíž je snadno přístupný. Nabízí výborný program každý den s živou hudbou od 21:30.

jazz_3 2 jazz_3 2
Popocafepetl Music Club

Újezd 19, Praha 1 – Malá Strana

Klub je věnován převážně jazzu, ačkoliv zde uslyšíte i latinskou, rockovou, blues, folklórní a popovou hudbu. Klub je v centru velice populární a nabízí živou hudbu jak českých , tak mezinárodních umělců, kteří zde po večerech hrají.

jazz_4 2 jazz_4 2
U Stare Pani Jazz Lounge

Michalská 9, Praha 1

Klub U Staré Paní nabízí moderní, současnou latinskou a jazzovou hudbu. Je zde také obchod, kde si můžete zakoupit CD, trička a suvenýry. Program začíná každý večer ve 21:00. Od té doby si můžete vychutnat jak živou hudbu, tak výborné nápoje.

jazz_5 2 jazz_5 2
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY