Restaurace s českou kuchyní

Restaurace s mezinárodní kuchyní

RESTAURACE U PINKASŮ

Jungmanovo náměstí 16, Praha 1

Jen pár kroků z Václavského náměstí najdete U Pinkasů, typickou českou restaurací, první v Praze, která točila Plzeňský Prazdroj - již od roku 1843. O pivo se odborně pečuje a točí se tradičním způsobem. Pivnice nabízí tři podlaží, každé z nich přiláká hosty hledající různé specifické kuchyně a atmosféru.


Jump on the top page

RESTAURACE ZVONICE

Jindřišská věž, Jindřišská ulice, Praha 1

Jediná restaurace ve střední Evropě, která je umístěna přímo v původní gotické veži. Je vestavěna v sedmém, osmém a devátém poschodí Jindřišské věže, která leží nedaleko Václavského náměstí. Výjimečná kuchyně, kvalitní služby a panoramatický výhled na město díky obrovským oknům v celém interiéru. Je možné vystoupat až na vršek věže, z které můžete obdivovat "Stověžatou Prahu". Výborné místo pro romantickou večeři s výjimečnou atmosférou.


Jump on the top page

RESTAURACE LVÍ DVŮR

U prašného mostu 6/ 51, Praha 1

Úžasná poloha v blízkosti Pražského hradu, nedaleko Královských zahrad. Restaurace je vhodná pro sváteční příležitosti, párty, svatební hostiny, obchodní a přátelská setkání. Jedinečná díky servírování pečeného selete - znovuobjevený recept z renesančního období, datující se do dob panování císaře Rudolfa II. Je to původní portugalská specialita neobvyklé chuti.


Jump on the top page

STAROMĚSTSKÁ RESTAURACE

Staroměstské naměstí 19, Praha 1

Jako jeden ze středověkých domů, umístěný v srdci Staroměstského náměstí obklopený bohatě zdobenými budovami, je již dlouhou dobu velice oblíbeným hostincem. Nabízí příjemnou pauzu v procházce po Královské stezce. Již půl století se nazývá Staroměstská restaurace, slavná pro svou výbornou českou kuchyni a světoznámé pivo Plzeň.


Jump on the top page

FOLKLORE GARDEN - FOLKLORNÍ ZAHRADA

Na Zlíchove, Praha 5 - Hlubočepy

Zahradní restaurace nabízí tradiční česká show spolu s občerstvením. Zatímco hosté mohou nasávat atmosféru krásné zahrady, mohou se také dozvědět mnohé o obyvatelích České republiky, jejich hudbě, tanci a folklóru. Nabídka typicky českých pokrmů připravených na zahradním grilu a nejlepší česká piva. Restaurace je snadno dostupná z centra města tramvají č. 12, 14, 20 - stanice Hlubočepy.


Jump on the top page

NOVOMĚSTSKÝ PIVOVAR

Vodičkova 20, Praha 1 - Nové Město

Unikátní kulinářský zážitek, umístěný přímo v centru Prahy, asi 300m od Václavského náměstí - první nomoměstský restaurační pivovar, založený v roce 1993. 10 místností, restaurace s letní terasou a malý pivovar, vše v jednom komplexu, interiér od stylu gotických sálů až po 30. léta minulého století, bohatě dekorované vnitřní prostory. Několikrát týdně mají hosté možnost sledovat přední pivovarníky během procesu vaření piva. Zařízení na výrobu piva sesbíráno ze staré, dávno zapomenuté tradice 14. století. Celková kapacita k sezení je 340 míst.


Jump on the top page

KLÁŠTERNÍ PIVOVAR STRAHOV

Strahovské nádvoří 301, Praha 1

Klášterní pivovar Strahov se nachází nedaleko Pražského Hradu, v objektu Strahovského kláštera, který byl založen v roce 1140 králem Vladislavem II. První zmínky o pivovaru pocházejí z přelomu 13. a 14. století. O stavbě nového,již plně funkčního pivovaru stávajícího na místě dnešní restaurace, rozhodl opat Kašpar Questenberg v roce 1628. V roce 1907 byl pivovar zrušen a objekty byly využívány pouze jako hospodářská stavení. Pivovar byl obnoven teprve před třemi roky při rozsáhlé a náročné rekonstrukci celého objektu. Současná podoba Klášterního pivovaru Strahov nabízí hostům celkovou kapacitu 380 míst ve třech osobitých prostorách vlastního pivovaru, restauraci Sv. Norbert, a na pivovarském dvoře. Každý prostor si uchovává svou specifickou atmosféru i využití.


Jump on the top page

RESTAURACE U MARČANŮ

Veleslavínská 14, Praha 6

Poloha nedaleko Pražského hradu, nabídka typických českých jídel a nápojů (pivo, víno), folklorní hudby nebo představení vztahujících se k různým koutům České republiky - česká, moravská ale i slovenská nebo cikánská hudba nebo známé skladby inspirované lidovou hudbou (Smetana, Dvořák, Brahms, Sarasate, Monti atd.).


Jump on the top page

STAROPRAŽSKÁ RESTAURACE

U Milosrdných 4, Praha 1

Nepromarněte šanci navštívit restauraci Staropražská během své prohlídky staré Prahy. Má kapacitu 40 míst v přízemí a 80 míst ve sklepení a nabízí příjemné posezení nebo organizování společenských akcí. Určitě si vyberete se široké nabídky českých a staročeských specialit.


Jump on the top page

PIVNICE U MEDVÍDKŮ

Na Perštýně 7, Praha 1

Historie restaurace U Medvídků spadá až do roku 1466. V minulém století byl původní pivovar přeměněn v první pražský kabaret a také v jednu největším pivnic v Praze. Díky výborné české kuchyni a slavnému českému pivu Budweiser navštěvuje tuto restauraci již několik generací Čechů i cizinců. Protože leží přímo v historickém centru Prahy, lze ji pohodlně navštívit při příležitosti prohlídky Starého Města anebo návštěvy některého z blízkých divadel (Národní divadlo, Laterna Magika, Černé divadlo atd.).


Jump on the top page

RESTAURACE U KALICHA

Na Bojišti 12-14, Praha 2

Tato gastronomická oáza a místo setkání labužníků z celého světa nevypadala vždy tak romanticky jako dnes. Restaurace ukrývá legendy ale také historické pravdy. V časech Švejka - tedy v době před 1. světovou válkou - byla společenská a gastronomická úroveň odlišná, podle toho se naše restaurace stala známou jako "U Kalicha".


Jump on the top page

RESTAURACE U MODRÉ KACHNIČKY

Nebovidská 6, Praha 1

Malý labužnický klenot s romantikou antiky, hostící také bohaté a slavné. Užijte si nezapomenutelnou eleganci interiéru spolu s jedinečnými pokrmy. Pro slavnostní setkání tabule se svíčkami a živou hrou na klavír, každý den obědy s obchodními partnery a Vaší rodinou. Na dvou podlažích se nachází zhruba 90 míst k sezení, rozptýlených do menších útulných místností.


Jump on the top page

RESTAURACE NEBOZÍZEK

Petrinske sady 411, Praha 1

Přijměte pozvání do restaurace Nebozízek, která se nachází na kopci Petřín v centru Prahy. Je odsud nádherný výhled na většinu pamětihodností Starého města. Krása Starého města se Vám rozprostře přímo před očima a Vy se jí můžete kochat, zatímco čekáte na Vaši objednávku.


Jump on the top page

KOLIBA U PASTÝŘKY

Bělehradská 15, Praha 1

Restaurace Koliba s živou cimbálovou muzikou. Tato restaurace s 40ti letou tradicí nabízí k poslechu folklorní písně presentované živou kapelou. Steaky jsou připravované na grilu. Pro rodiny je k dispozici dětský koutek.


Jump on the top page

Mlýnec

Novotného lávka 9, Praha 1
Po-Ne 12:00-15:00, 17:30–23:00

Ve špičkové pražské restauraci Mlýnec zažijete opravdové kulinářské divadlo. V hlavní roli se Vám představí Marek Purkart, šéfkuchař, který jako první v České republice třikrát za sebou získal ocenění Michelin „Bib Gourmand“ (výjimečná kvalita za dobrou cenu). Kulisu pro lahodné drama na Vašem talíři vytvoří Karlův Most a Pražský hrad, které v Mlýnci spatříte z jedinečné perspektivy. Pozvěte svou lásku na terasu v Mlýnci a užijte si romantickou večeři ve dvou.

Díky svému variabilnímu prostoru a velké kapacitě až pro 200 osob je Mlýnec vhodný také pro pořádání společenských akcí, firemních večírků, tématických párty, prezentací, konferencí či svateb. Řekněte nám jaká je Vaše představa a všechnu práci nechte na nás. Vy už si budete jen užívat.


Jump on the top page

RESTAURACE KATAKOMBY

Václavské náměstí 52, Praha 1

Restauraci Katakomby najdete v horní části Václavského náměstí nedaleko Národního muzea. Vchod je průjezdem z Václavského náměstí (pod ulicí Ve Smečkách). Zařízení interiéru na Vás dýchne atmosférou 30. let v architektonicky krásných sklepních prostorách, kde se v letech 1937 - 1938 natáčel známý český film Katakomby v hlavní roli s Vlastou Burianem a režii Martina Friče.


Jump on the top page
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY