Degustace vín v Praze

Dům vína U Závoje

Havelská 25, Praha 1

Dům vína U Závoje zahrnuje vinný bar, restauraci, kavárnu, prodejnu koňaků, prodejnu sýrů a prodejnu vín.
Vinný bar se nachází v přízemí a nabízí na pět set druhů domácích i světových vín. Můžete ochutnat víno téměř z každé lahve díky unikátní technologii automatického vakuování Le verre du vin. K dispozici jsou nejlepší moravská, vybraná světová a nejznámější francouzská vína, stejně tak lze ochutnat víno z lahví z nejlepších domů ze Champagne. Vína jsou skladována ve vlastním sklepě při optimální teplotě. Vinný bar je ideálním místem pro posezení s přáteli a znalci vína a také pro setkání s obchodními partnery.

Velké popularitě se dostává prodejně vína a doplňků mezi milovníky vína, protože nabízí široký výběr francouzských, moravských a světových vín spolu se všemi potřebnými doplňky k vybavení vinného sklípku nebo restaurace. Dům U Závoje zaměstnává nejlepší sommeliéry z České republiky.

Restaurace Monarch

Na Perštýně 15, Praha 1

Vinný sklep Monarch nabízí široký výběr vín z různých oblastí. Výběr vín probíhá za asistence renomovaných expertů a profesionálů. Vinný sklípek zaručuje jedinečný gastronomický zážitek.
V restauraci Monarch můžete ochutnat nepřeberné množství vín, spolu s vaší rodinou, přáteli nebo obchodními partnery. Můžete se také zúčastnit pravidelné degustace vín.
Každý pondělní večer (od 20:00) se můžete zúčastnit skvělé degustace vín z různých regionů.
Program se koná za účasti minimálně 10 osob. Zároveň maximální počet účastníků je 40. Vstupenky na degustaci je třeba objednat a zaplatit nejpozději 5 dní před samotnou degustací. Pokud bude program zrušen kvůli nedostatečnému počtu účastníků, bude vám vrácena cena vstupenky.
Agentura Mary´s vám rezervací vstupenek ráda pomůže, neváhejte se na nás obrátit!

1 1
La Cave - Vinotéka Armorica

Nový svět 5, Praha 1

Restaurace La Cave nabízí excelentní vína s kompletním servisem pro firemní či soukromé akce. Kde ji můžete najít? V barokní budově z roku 1694 je vinný sklípek U zlatého hroznu, který přitahuje Vaši pozornost když jdete kolem z Pražského hradu - na rohu ulic Kapucínská a Nový Svět.
La Cave neorganizuje běžné degustace vína, ale nabízí širokou škálu výborných vín, která můžete ochutnat kdykoliv budete chtít. Vinotéka nabízí řízenou degustaci vína a pro více než 20 osob je tato zdarma.
Témata degustací:
Francouzská, španělská, italská, rakouská či slovenská vína a též vína z Nového Světa
Proměny odrůd Chardonnay a Merlot
Proměny odrůd Sauvignon Blanc a Cabernet Sauvignon
Malí moravští vinaři – zajímavá alternativa
Pro rezervace kontaktujte Agenturu Mary´s.

2 2
Vinný bar Alla Stella Nera

Seminářská 6, Praha 1

Alla Stella Nera (U Černé Hvězdy) je vinný bar ideálně situován v centru Prahy v blízskosti Staroměstského náměstí. Budova má bohatou historii jako centrum vinné kultury v Praze a vytváří krásnou atmosféru pro gastronomická potěšení a kulturní zážitky.
Dopřejte si degustaci vína s kulturním zázemím. Je možné objednat hudební doprovod, bývají zde výstavy fotografií, koncerty s jazzovou improvizací. Plus na Vás čekají další překvapení.
Každý měsíc se pořádá nová degustace vína. Vinný bar zve každého k účasti na těchto speciálních večerech kde se setkávají milovníci vína nad víny vybraných profesionály. Program se koná pakliže počet účastníků je alespoň 10. Maximum je 30-35 osob. Degustace zahrnuje 5-7 vzorků vína plus ochutnávku různých druhů sýra a studený nářez. Cena je přiměřená: od 350,-Kč/osoba zahrnuje ochutnávku sýrů a vín. Degustace se koná za přítomnosti jednoho ze sommeliérů s výkladem o původu vína, chutí, jak ochutnávat a další odborné informace.
Pro rezervaci účasti na degustaci kontaktujte Agenturu Mary´s.

3 3
Burgundský sklípek Cellarius

Budečská 29, Praha 2

Ochutnávky vína pro jednotlivce na požádání nebo pravidelně. Program začíná obvykle v 19 h a trvá minimálně 2 hodiny. Ochutnávka vína se koná pouze jestliže je alespoň 10 účastníků a zároveň ne více než 16. Ochutnáte 10 až 15 vzorků vína za skvělou cenu 200,-Kč/osoba, která zahrunuje víno, pečivo a sýr.
Tématické okruhy
Vína z českých a moravských oblastí
Stejné odrůdy z různých oblastí v České republice
Rozdíly mezi producenty vína - jedna odrůda z různých zemí celého světa
Exotická vína z Chile, Austrálie, Jihoafrické republiky, Argentiny
Zajímavá vína z Evropy (Francie, Itálie, Španělsko, Řecko)
Pro rezervaci ochutnávky víno kontaktujte prosím Agenturu Mary´s.

4 4
Vinotéka Lucerna Cellarius

Štěpánská 61, Praha 1

Degustace vín začíná obvykle a 15:30 a končí v 19:30. Jedná se o nejlevnější degustaci vín, navíc máte 10% slevu, pokud si zakoupíte vína z ochutnávky

5 5

 

Degustace vín mimo Prahu

Vinařství Holánek

Břeclav – Ivan

Rodiná firma se nachází v mikulovské oblasti. Pěstuje hrozny na 22 hektarech a používá minimum chemických zásahů. Zdůrazňuje ochranu ekosystémů vinohradnictví.
Návštěva je možná každý den k ochutnávce jejich výborných vín: minumálně 10 vzorků s obloženou mísou nebo občerstvením. Pro skupiny je možná řízená degustace.

Vinný sklep a penzion U Osičků

Velké Bílovice

Ochutnejte jejich vína z Velkopavlovické oblasti. Během ochutnávky Vám majitel sklepa poví zajímavé informace o tom, jak vyrábějí víno. Vybrané víno z ochutnávky si můžete vzít ke stolu.

1 1
Vinný sklep Šidleny

Dubňany

Vinařství nemá pouze výrobní část ale i předváděcí místnosti. Návštěvníci zde naleznou vinný sklípek s tradičními sudy, sklepní sklad, stylové degustační místnosti s krbem. Klient si může vybrat z následujícíh programů:
Velká řízená degustace ve vinném sklepě Šidleny (15 ukázek nejúspěšnějších vín z LIVI Dubňany) - 500,-Kč/osoba
Malá řízená degustace ve vinném sklepě Šidleny (16 ukázek nejúspěšnějších vín z LIVI Dubňany) - 200,-Kč/osoba
Malá řízená degustace ve vinicích (6 ukázek nejúspěšnějších vín z viniční tratě Úlehle) - 200,-Kč/osoba

2 2
Vinný sklep U Medňanských

Hustopeče

Tradiční sklep ze 14. století ve starodávném stylu, s cihlovou podlahou, dřevěnými bečkami a archívem k ochutnávce vín. Historický vinný sklep nabízí ochutnávku vína pro malé nebo velké skupiny (max. 45 osob). Stylové osvětlení, prostor pro muziku a tanec, k sezení klasické dřevěné lavice a stoly. Samozřejmě, řízená degustace s odborným komentářem je k dispozici.
Cena je velmi příznivá: od 380,-Kč / osoba - jedno hlavní jídlo, ochutnávka vín, pochutiny k vínu, po celý večer obložené mísy všeho druhu.

3 3
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY