Právní podmínky


SSL Formulář

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Privátní apartmány

Jako depozit bude zaplacena částka za první noc a zbytek hotově, nejlépe v CZK/EUR po příjezdu v agentuře Mary´s (Italská 31, Praha 2), kde bude také proveden check in.
V případě, že vaše rezervace je na 7 a více nocí, depozit bude ve výši 2 nocí, v případě, že pobyt bude delší než 10 nocí, depozit je 50% z celkové ceny, pokud je rezervace v top sezóně, depozit je 100% celkové částky. Při rezervaci jen na 1 noc je účtován příplatek 10%.

Možnosti platby:

 1. PLATBA ON-LINE kreditní kartou jako depozit, zbytek při příjezdu v naší kanceláři. Cena za první noc je placena ihned, online, kreditní kartou (Visa / Visa Electron / Mastercard / Maestro), na zabezpečené stránce České Spořitelny a.s. (jedna z největších bank v České republice, člen Erste Group, banka roku 2009 v České republice)
 2. GARANCE kreditní kartou, platba celé částky při příjezdu, hotově Cena za první noc bude jen autorizována (blokována, neodečtena) na kreditní kartě (Visa, MasterCard, Amex) ihned, jako garance.
 3. Platba bankovním převodem částky depozitu, zbytek při příjezdu, hotově. Cena za první noc je převedena na náš účet (EUR / CZK / USD / HUF) v souladu s kalkulací, kterou vám zašle agentura Mary´s (včetně 1,5% bankovního poplatku, min 8 EUR - toto neplatí v rámci České republiky!!).
 4. Platba prostřednictvím Western Union jako depozit, zbytek při příjezdu, hotově. Cena za první noc je zaslána prostřednictvím Western Union (USD) v souladu s kalkulací, kterou vám zašla agentura Mary´s.

Hotely, penziony, hostely

Platba celkové částky předem - na jejím základě vám vystavíme voucher, který je dokladem o zaplacení. Po příjezdu již není nutné jít do agentury Mary´s Travel.
Poplatek 10% za rezervaci na jednu noc.

Platební možnosti:

 1. Platba ONLINE kreditní kartou ihned U tohoto typu platby automaticky obdržíte slevu 5% z celkové částky. Protože volná kapacita hotelu je ověřena, můžete za ubytování zaplatit ihned kreditní kartou (Visa / Visa Electron / Mastercard / Maestro), na zabezpečené stránce České Spořitelny a.s (jedna z největších bank v České republice, člen Erste Group a Banka roku 2009).
 2. Platba OFFLINE kreditní kartou Zašleme vám link na zabezpečenou stránku České Spořitelny a.s, kde můžete zaplatit za ubytování kreditní kartou (Visa / Visa Electron / Mastercard / Maestro) do stanoveného data.
 3. Platba bankovním převodem Částka za ubytování je vložena nebo převedena na náš účet (v měně EUR / CZK / USD / HUF) v souladu s údaji, které vám zašle naše agentura Mary´s Travel. (bankovní poplatek u platby ze zahraničí činí 1,5%, min 8 EUR).
 4. Platba prostřednictvím Western Union Částka za ubytování bude uhrazena prostřednictvím (USD), v souladu s údaji, které vám zašle agentura Mary´s Travel.
 5. Garance kreditní kartou, platba po příjezdu Částka za celý pobyt bude autorizována (neboli zablokována, ne však stažena) na dané kreditní kartě (Visa, MasterCard, Amex), platba za ubytování proběhne v kanceláři agentury Mary´s Travel po příjezdu do Prahy. Zde vám předáme voucher na ubytování.

Rezervace v hostelu jsou možné za následujících podmínek conditions:

 1. Rezervace pro 1 osobu vyžaduje min. 3 noci
 2. Rezervace kratší než 3 noci vyžaduje alespoň 3 osoby.

Okružní jízdy, výlety, vstupenky

Požadujeme platbu celé částky nebo předautorizaci platební karty předem.

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace více než 11 lidí je k dispozici následující plán plateb: 1. platba v částce 25% z celkové ceny, která má být zaplacena během jednoho týdne po uskutečnění rezervace, 2. platba v částce 75% z celkové ceny, která má být uhrazena nejpozději jeden měsíc před příjezdem.

Stornopodmínky

Všechny změny v rezervaci včetně jejího zrušení musí být provedeny písemnou formou. Pokud je poplatek za zrušení rezervace nižší než zaplacená částka, rozdíl bude zákazníkovi vrácen. Na skupinové rezervace (11 a více osob) se vztahují individuelní storno podmínky.
Pokud níže uvedené storno podmínky nestanoví jinak, agentura Mary´s Travel si vyhrazuje právo účtovat poplatek za zrušení rezervace 300 CZK (1-4 osob) a 600 CZK (5-14 osob) u individuelních rezervací nebo 5% z celkové částky za služby u skupinových rezervací (11 a více osob). Tyto podmínky se vztahují na ubytování a služby rezervované agenturou Mary´s Travel.

Private apartments

SEZÓNA
4.1.-26.12.2016

 • Zrušení rezervace 48 - 24 hodin před příjezdem - bude účtována částka za první noc
 • Zrušení rezervace 24 - 0 hodin před příjezdem - bude účtována celá částka


TOP TERMÍNY/SVÁTKY
27.12.2016 - 5.1.2017

VELIKONOČNÍ SVÁTKY

 • Všechny rezervace jsou bez možnosti vrácení peněz
 • V případě zrušení nebo modifikace rezervace bude účtováno 100% z celkové částky


SKUPINOVÉ REZERVACE - rezervace pro více než 11 osob

 • Zrušení rezervace 28 dní před příjezdem - bude účtováno 10% z celkové částky
 • Zrušení rezervace 21 dní před příjezdem - bude účtováno 30% z celkové částky
 • Zrušení rezervace 14 dní před příjezdem - bude účtováno 50% z celkové částky
 • Zrušení rezervace 7 dní před příjezdem - bude účtováno 80% celkové částky
 • Zrušení rezervace 3 - 0 dní před příjezdem - bude účtováno 100% z částky (není náhrada)


Mary's si vyhrazuje právo provést i na poslední chvíli změny v rezervaci apartmánu z důvodu nepředvídatelných událostí jako technické problémy atd. Zákazníkovi bude nabídnut náhradní apartmán stejného nebo vyššího standardu (v potaz je brána kvalita, rozloha a lokalita apartmánu).
Zákazníkovi nevzniká nárok na snížení ceny v případě zajištění ubytování stejné nebo vyšší kvality.

Hotely, penziony, hostely

V případě zrušení rezervace méně než 24 hodin před příjezdem bude účtována částka za první noc, pokud individuelní storno podmínky hotelu, penzionu nebo hostelu nestanoví jinak. V případě top termínů se uplatňují individuelní storno podmínky.
V případě skupinových rezervací (11 osob a více) se uplatňují individuelní storno podmínky, v souladu s podmínkami hotelu.

Vstupenky na kulturní akce

Storno podmínky závisí na druhu vstupenky, ačkoli pokud je vstupenka již zakupena, není možné ji vrátit.

Okružní jízdy, výlety

Strono podmínky jsou individuální a záleží na typu okružní jízdy. Informace poskytneme za základě obdržené objednávky.

Dlouhodobý pronájem

Rezervace na 21 dní a více:

 • Rezervace na 21 dní až 2 měsíce: zrušení rezervace 31-11 dní před příjezdem - 20% z celkové částky
 • Rezervace od 21 dní do 2 měsíců: zrušení rezervace 10-0 dní před příjezdem - 100% z celkové částky (bez náhrady)
 • Rezervace od 2 do 4 měsíců: zrušení rezervace 31-15 dní před příjezdem - 30% z celkové částky
 • Rezervace od 2 do 4 měsíců: zrušení rezervace 14-0 dní před příjezdem - 100% z celkové částky (bez náhrady)
 • Rezervace od 4 do 6 měsíců: zrušení rezervace 31-22 dní před příjezdem - 40% z celkové částky
 • Rezervace od 4 do 6 měsíců: zrušení rezervace 21-0 dní před příjezdem - 100% z celkové částky (bez náhrady)
 • Rezervace na více než 6 měsíců: zrušení rezervace 31-0 dní před příjezdem - 100% z celkové částky (bez náhrady)

Stížnosti

Veškeré stížnosti vztahující se na služby agentury Mary´s musí být podány písemně a to během pobytu. Mary´s nenese žádnou odpovědnost za ztížnosti podané po odjezdu hostů.

Ostatní ujednání

Záloha pro případné škody způsobené pobytem klienta v apartmánu: V případě předautorizace slouží jako garance předautorizovaná částka. V případě platby předem kreditní kartou nebo převodem je potřeba složit vratnou zálohu (1 500,- Kč/osoba, nejvýše 5 000,- Kč/apartmán) v hotovosti při příjezdu. Poplatek za ztrátu klíčů od apartmánu činí minimálně 1000,- Kč.

Ostatní hotely, pensiony a hostely mohou také při příjezdu požadovat určitou výši zálohy.
Mary's Travel Services je zprostředkovatelskou agenturou a tudíž za plnění ubytovacích služeb je zodpovědný výhradně poskytovatel ubytování. Všechny stížnosti a problémy týkající se ubytování musí být řešeny na místě, přímo s poskytovatelem ubytování.

Check-in do privátních apartmánů probíhá v naší kanceláři v Italské ul. 31 na Praze 2 (Vinohrady) během 09.00 a 19.00 hod (včetně víkendů). Prosím, informujte nás o přibližném čase Vašeho příjezdu k nám do kanceláře. V případě, příjezdu do naší kanceláře po 21.00 hodině budeme nuceni za každou započatou hodinu účtovat 250,- Kč. Tento poplatek není účtován v případě využití transferu z letiště či nádraží. V tomto odveze náš řidič klienty přímo do apartmánu a ti se musí další den dostavit do kanceláře uhradit částku za ubytování.

Check-in do našich privátních apartmánů začíná ve 14:00 hodin, check-out z apartmánů je v 10:00 hodin. V případě hotelů, pensionů a hostelů bývá check-in také okolo 14:00 hodiny a check-in okolo 10:00 hodin. Dřívější check-in nebo pozdější check-out pouze po dohodě s ubytovacím zařízením.

Ceny za ubytování uvedené na našich internetových stránkách v cizích měnách (EUR, USD aj.) jsou pouze informační. Kalkulace za fixní rezervaci bude provedena podle aktuálního měnového kurzu. Přijímáme následující kreditní karty: VISA, VISA ELECTRON, MC, MAESTRO, AMEX.

Rezervace uskutečněné agenturou Mary´S nezahrnují žádné typy pojištění. Klient si musí sám obstatrat pojištění, vízum, platný cestovní pas a jiné potřebné dokumenty dle požadavků své země, zdravotních a jiných předpisů. Mary´s nenese odpovědnost za jakékoliv náklady vzniklé nedodržení těchto předpisů. Klient si také musí sám zkontrolovat všechny dokumenty, které obdržel od Mary´s (voucher, vstupenky apod.).

Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY