Praha se stává důležitou součástí evropského trhu. Poslední dobou se stále více kongresů pořádá právě zde. Dokonalá poloha v srdci Evropy zajišťuje snadnou dostupnost z ostatních zemí. Námi zorganizovaný program umožňuje lépe poznat historickou a kulturní rozmanitost města Prahy.

Ať už se rozhodnete poznat město na vlastní pěst nebo učinit seznámení s Prahou součástí kongresu, můžeme Vám doporučit následující program a činnosti, které by určitě neměli být opomenuty.

Ubytování Pro kongresy Praha

Od Do

Cena od
Cena do
Cena za pokoj a noc
0 EUR
> 500 EUR


Řazeno dle    Klesající KlesajícíŽádné ubytování neodpovídá zadaným kritériím. Prosím změňte kritéria.


Pražské kongresové centrum

Adresa: 5. kvetna 65, Praha 4

Kongresové centrum Praha patří mezi nejznámější v Evropě. Díky své kapacitě je největším v Praze. Skýtá nádherný výhled na celé město. Pořádají se zde konference až pro 9.300 účastníků ve více jak 50 sálech o nejrůznější rozloze. Kongresový sál má kapacitu 2.764 osob. Díky vynikající akustice se řadí mezi 13 nejznámějších koncertních sálů na světě.

 

České vysoké učení technické

Adresa: Masarykova Kolej, Thákurova 1, Prahae 6

České vysoké učení technické v Praze má k dispozici konferenční místnosti pro veřejnost. Kapacita kongresového sálu Masarykovy koleje je 300 osob. Kongresy a konference se mohou rovněž uskutečnit ve společenské místnosti Kongresového sálu (46 osob), v galerii (48 osob), v zasedací místnosti A (42 osob) nebo zasedací místnosti B (27 osob). Přednáškové sály s menší kapacitou (do 30 osob) se nacházejí převážně v nové budově Informačního centra univerzity poblíž Vítězného náměstí.

 

Vysoká škola ekonomická

Address: Address: Nám. W. Churchilla 4, Prague 3

Vysoká škola ekonomická patří mezi nejlepší díky svým bohatým zkušenostem s organizováním kongresů a konferencí. Univerzita nabízí učebny s kapacitou 25-350 osob, rovněž data projektory pro rrealizaci HR presentací

 

Česká zemědělská univerzita v Praze

Address: Praha 6, Kamýcká 129

Česká zemědělská univerzita v Praze patří mezi nejpopulárnější díky svým konferenčním prostorám. Má k dispozici konferenční místnost s celkovou kapacitou 350-400 oosob.
Univerzita je schopná zajistit služby na osobní úrovni, rovněž i důležité a významné události.
Poskytuje sály pro kongresy, prezentace, semináře, výstavy, veletrhy.

 

Prodejní Summit 2012

http://retail-summit.retailinfo.cz/
Datum: 31.01. - 01.02.2012
Místo: Clarion Congress Hotel

Výroční summit vedoucích firem na českém maloobchodním trhu.

18. Evropský psychiatrický kongres - EPA 2012

Datum: 01.03 – 06.03.2012
Místo: Kongresové centrum Praha

Mezinárodní lékařský kongres s doprovodnou výstavou.

EuCAP 2012

Termín: 26.3. - 30.3.2012
Místo: Kongresové centrum Praha

Organised by Czech Technical University, provides, through its presentations and exhibition, the ideal place for the exchange of scientific and technical information, both at academic and industrial levels, and fosters collaboration and cooperation in the Antenna & Propagation domain both at European and global levels.

Helmbriscoe transplantace srdce a plic

Datum: 17.04 – 21.04.2012
Místo: Kongresové centrum Praha

Mezinárodní lékařský kongres s doprovodnou výstavou.

3. Mezinárodní Video Workshop (IVW) pro radikální operace v gynekologické onkologii

http://www.ivw2012.cz/
Termín: 26.04. - 28.04.2012
Místo: Hotel Diplomat

Hlavním záměrem setkání je soustředit se na manuální schopnosti, představit nové metody a technologie a předvést účinné tipy a doporučení v chirurgii. Nebývalý rozsah založený na video presentacích vybízí vybrané publikum věnovat se moderní chirurgii v gynekologii.

INFORUM 2012 - 18. výroční Konference profesionálních informačních zdrojů

http://www.inforum.cz/en/
Termín: 22.5. - 24.5.2011
Místo: Vysoká škola ekonomická

Konference INFORUM pořádána Univerzitou Ekonomie jedná s profesionálními elektronickými informačními zdroji pro výzkum, vývoj, vzdělání a obchodní účely.

IFA - Světová konference o stárnutí

Termín: 28.05 – 01.06.2012
Místo: Kongresové centru Praha

Konference s doprovodnou výstavou pořádána Mezinárodní Federací o stárnutí.

5. Mezinárodní Forum strojírenství - IMFF 2012

http://www.imef.cz/
Termín: 20.6. - 22.6.2012
Místo: Technická fakulta Vysoké školy zemědělské v Praze

Konference je zaměřena na výměnu zkušeností, pedagogických a vědeckých vědomostí v hospodářském inženýrství, hospodářskou mechanizaci, biofyziku, CAX systémy, vzdělávací a moderní vyučovací metody, energie a obnovitelné energie, technické postupy výroby, hydromechaniku, strojní inženýrství, trvale udržitelný vývoj, termomechaniku a další související témata.

25. Světový kongres Mezinárodní unie angiologie

http://www.iua2012.org/
Termín: 01.07.- 05.07.2012
Místo: Prague Congress Center

Mezinárodní Unie angiologie představuje organizaci, která řídí globálně a která sdružuje dohromady přímé oblasti vaskulárních odborníků včetně internistů, chirurgů, radiologů a dalších specialistů. Program bude založen na tématech jako jsou aortální a tepenné výdutě, mikrocirkulace.

2012 35. Mezinárodní konference telekomunikací a zpracování signálů (TSP)

http://tsp.vutbr.cz/
Datum: 03.07 - 04.07.2012
Místo: Hotel Diplomat

Konference TSP 2012 je pořádána zejména pro mladé profesory, vědce a developery z různých odvětví telekomunikačních technologií a zpracování signálů.

Konference Východ Západ

http://www.conferences21.com/UserFiles/File/PRAGUE-MEDFACT-2012.pdf
Termín: 20.7 - 27.7.2012
Místo: Mamaison Suite Hotel Pachtův Palác

Odborná vzdělávací konference s mediálními řečníky jako Karl-Heinz Kuenzel, profesor anatomie, který rozříznul Ledového muže & přednáška o soudní anatomii s použitím Ledového muže jako příkladu.

EUCHEMS

Termín: 26.08 – 30.08.2012
Místo: Kongresové centrum Praha

Kongres společně s výstavou je zaměřen na analytickou chemii, elektrochemii, potravinářskou chemii, životní prostředí, nanotechnologie a další související témata.

Konference MARY KAY

Termín: 07.09 – 08.09.2012
Místo: Kongresové centrum Praha

Konference pro kosmetickou společnost.

Transfery

Pokud byste si přáli, aby byla Vaše služební cesta příjemnější, můžeme Vám zajistit servis našeho zkušeného řidiče. Vyzvedne Vás na letišti nebo nádraží, rovněž Vás zaveze na kterékoliv místo v České republice na základě Vašeho přání.

Soukromí průvodci

Seznámení s nejznámějšími památkami Prahy s profesionálním průvodcem. Možnost uspořádání soukromých exkurzí pro jednotlivce i pro skupiny.
Náš tým průvodců Vám představí Prahu ve Vámi požadovaném jazyce a v určené denní době.

Večerní programy v Praze

Večerní doprovodný program se stal nedílnou součástí kongresů. Mary´s poskytuje nepřeberné množství zážitků v podobě folklorního večera s tradiční českou muzikou a českými pokrmy, noční plavby a další bohatý kulturní program (koncerty, divadla atd).

Degustace vín

Degustace vín je založena na zkušenostech someliera, který seznamuje ostatní s jednotlivými charakteristikami vína (vůně, barva, jiskra atd). Ochutnávka vín zahrnuje česká a světová vína a může být uspořádána jak pro jednotlivce tak pro skupiny.

Česká restaurace

Kolektiv agentury Mary´s je rovněž schopen zorganizovat a rezervovat prostory pro skupiny ve vybraných restauracích. Pražské restaurace nabízejí tradiční české pokrmy, ale i mezinárodní kuchyni na základě přání a rozpočtu klienta.

Výlety mimo Prahu

Praha je centrem kulturního a společenského života. V Čechách jsou ale i jiná historická města, která určitě stojí za návštěvu. Český Krumlov, středověké město v Jižních Čechách, nejznámější lázeňské město Karlovy Vary, středověké město Kutná Hora známé těžbou stříbra a mnoho dalších.

Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY