How to search for accommodation in Prague for families

PRAŽSKÉ RODINNÉ UBYTOVÁNÍ

Are you family? Do you want to travel with children? For us it is not problem. Remember we can arrange for you an enjoyable stay in one of our family hotels, pensions or apartments.

Hotels are equipped with baby cot, kitchen, baby chair, baby bath, barrier free??? Of course there is the playground nearby.

We have a lots of tips for you how to spend pleasant time with your children in Prague. Our family hotels are located in calm, green areas of the city centre with the very good public transport connection. So there will not be any problem to travel and recognize Prague also with your small children.

Ubytování vhodné pro rodiny s miminky

 • Bezbariérové
 • Dětská postýlka
 • Kuchyň
 • Dětská židlička je v restauraci.
 • Vana
 • Dětská vanička
 • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

 • Dětské slevy
 • Herna
 • Hřiště


 • Hlídání dětí

  Náš tým profesionálních a mnohojazyčných chův je k dispozici kdykoliv a kdekoliv v Praze, aby pohlídal Vaše děti, zatímco Vy jste příliš zaneprázdněni, nebo chcete jen strávit nějaký čas sami. Naše zkušené chůvy mohou přijít do jednoho z našich apartmánů, hotelového pokoje, nebo vzít děti na procházku. Cena služby od 200,-CZK za hodinu kromě češtiny dostupná i v angličtině, španělštine a maďarštine.

  Children policy and discounts for Student Agency bus tickets

  Děti do 9 let pouze v doprovodu dospělého (hromadný lístek). Všichni jednotlivci od 10 do 14 let musí ukázat plnou moc vyplněnou rodiči nebo legálními zástupci. Děti mají 50% slevu na mezinárodní lístky, dětská sedačka se nevyžaduje.

  Sleva pro děti na městskou hromadnou dopravu v Praze

  Děti ve věku 6-15 let mají v městské hromadné dopravě 50% slevu. Krátkodobá jízdenka na 30 minut stojí 12,-Kč, základní jízdenka na 90 minut stojí 16,-Kč, jednodenní jízdenka 55,-Kč.

  Cestování autem

  Děti o hmotnosti 36 kg a méně musí sedět v autosedačce, větší děti musí být připoutané bezpečnostním pásem.

  Program vhodný pro rodiny s dětmi

  Výlety vhodné pro děti

  Děti se během procházky městem rychle unaví. Plavba lodí na řece Vltavě jistě vzbudí na pár hodin jejich pozornost. Během zábavné a poučné plavby mohou spatřit ryby, labutě nebo kachny, užít si příjemnou hudbu a výhledy na krásy Prahy. Také nabízíme krátkou prohlídku, ve které se Vám Praha představí během 1-2 hodin.

  Aktivní prázdniny v Praze

  Pokud nechcete, aby se Vaše děti nudily, pojďte s nim strávit čas aktivně. Z našeho bohatého prázdninového programu si mohou vybrat například jízdu na koni nebo se dokonce mohou stát řidičem formule 1. A Vy si můžete užívat jejich radost společně s nimi.

  Černé divadlo

  Máte chuť zajít za kulturou a neunudit Vaše děti k smrti? Budou naprosto omámeni speciální show plnou barevných efektů v Black Light divadle anebo mohou obdivovat kostýmy v Národním divadle marionetek.

  Mořský svět

  Největší akvárium bylo v Praze otevřeno roku 2002. Čím se pyšní nejvíc? 100 000 litrovým akváriem mořské vody se žraloky! Celý interier je vyzdoben největšími ručními malbami v Evropě (2700 m2). Děti milují pozorování ryb všech velikostí a barev, tak proč nestrávit příjemný den plný zábavy s Vašimi nejdražšími? Cena: Děti do 1 metru vstup zdarma, děti do 15 let 180,-Kč, studenti a důchodci 220,-Kč, dospělí 280,-Kč

  Aqupalác

  Aquapalace naplňuje deštivé a tmavé dny zábavou. Hotel Aquapalace****, který najdete v nabídce Mary's zaručuje oddych, komfort a zábavu pod jednou střechou!

  Království železnic

  Největší model železnice v České republice Vás vtáhne do fascinujícího světa malých vláčků na ploše 115m2. Do Anděl City můžete přijít každý den od 9:00 do 19:00 a bavit se dlouhé hodiny. Cena: Děti do 1m 30,-CZK (pouze v doprovodu rodiče), děti do 15 let 120,-CZK, studenti 130,-CZK, důchodci 120,-CZK, dospělí 200,-CZK

  Skydive Aréna

  Skydiving je něco, co jste určitě ještě nikdy nezakusili! A nemáte proč se bát, vzhlem k přítomnosti profesionálů, kteří na Vás během letu dohlíží. Zábavní let je určen všem od 6 let. Během letu také zjistíte, jaké to je padat z výšky 14 metrů se silným větrem v zádech (270km/h)!

  Restaurace Výtopna

  Není to jedna z těch obyčejných restaurací v Praze! Má své kouzlo díky malým modelům vláčků jedoucích na 400 metrů dlouhé trati, po které Vám přiveze pití až na stůl. Tato klimatizovaná restaurace se stala velice populární u rodin a fanoušků díky vynikající české kuchyni. Jsou zde prostory pro kuřáky i nekuřáky. Nezapomenutelný zážitek pro děti různého věku i pro ostatní členy rodiny.

  Restaurace Červená květina

  Příjemné místo, kde si můžete pochutnat na obědě, výborné večeři nebo jen popít. V klidu si popovídat s přáteli se pro Vás stalo noční můrou, protože musíte neustále pozorovat a hlídat Vaše děti? Toho už se nemusíte více obávat. Restaurace má totiž k dispozici i dětský koutek (s vyjímkou malých miminek).

  Restaurace a kavárna Faux Pas

  Vítejte v Kavárně Faux Pas, kde si můžete dopřát snídaně za dobrou cenu. Není žádným tajemstvím, že děti milují sladké. Udělejme jim radost, pokaždé kdy mají hlad. Nabízíme vynikajicí palačinky, sendviče, saláty, zákusky a horké nápoje všeho druhu.

  Restaurace Gusto Italiano

  Restaurace Gusto Italiano Vám představuje italský svět plný různých příchutí a originálních produktů dovezených přímo z Itálie. Vychutnejte si spolu s Vašimi dětmi domácí těstoviny a další italské speciality. Je zde i nekuřácký prostor a bohaté večerní programy. Navíc si Vaše děti mohou hrát v dětském koutku mezitím, co Vy si čtete noviny nebo povídáte s přáteli.

  Mlsnej kocour

  Mlsnej kocour je nově otevřená restaurace kousek od centra Prahy za výborné ceny! Každý si zde přijde na své. Vaše děti si mohou vychutnávat dětské obědové menu, zatímco Vy ochutnáte nejlepší točené pivo v Praze.

  Kafé Kakao

  Tato rodinná kavárna se snadno stane Vaším druhým domovem! Co zde najdete? Dětský koutek pro děti, sladké snídaně, velký výběr sladkostí a nápojů nebo dětské obědové menu. Kavárna Kafé Kakao navíc čas od času organizuje speciální programy pro děti a jejich rodiče jako například čtení pohádek, interaktivní divadlo nebo výstavy fotek.

  Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

  Kontaktujte nás

  Možnost online platby

  Online rezervace SLEVY