Království železnic
Království železnic
Království železnic
Království železnic
Království železnic
Království železnic

Království železnic


Stroupežnického 23, Praha 5

3 hodiny


Hledáte zajímavé místo, kde si mohou užít spoustu legrace jak děti, tak i dospělí? Pak musíte navštívit Království železnic! Uvidíte stovky metrů kolejí, desítky modelů vlaků,...

Cena od 190CZK ( 8 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Hledáte zajímavé místo, kde si mohou užít spoustu legrace jak děti, tak i dospělí? Pak musíte navštívit Království železnic! Uvidíte stovky metrů kolejí, desítky modelů vlaků, modely aut, modely významných památek a mnoho dalšího. Na 3 podlažích o celkové ploše více než 3 500 m2 je spousta zábavy pro děti i dospělé. Na prohlídku budete potřebovat alespoň 3 hodiny. Vstupné zahrnuje také unikátní interaktivní model Prahy! Můžete vidět všechny trasy metra, přírodní parky, hlavní cyklostezky či trasy trajektů, významné památky, muzea a další. Samostatná expozice modelu města Prahy v měřítku 1:1000 zabírá plochu 114 m2. V pondělí je v muzeum zavřeno. Adresa: Stroupežnického 23, Praha 5 Otevírací doba: denně od 9:00 do 19:00. Doporučujeme poslední vstup v 16:00. SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Rezervujte si prohlídku přes agenturu Mary´s a získejte díky tomu speciální cenu! BONUS: Všichni hosté mají 10% slevu v restauraci Radegastovna Peron, která se nachází v přední části království. O poukaz žádejte na recepci muzea Království železnic.

Jazyky

Bez průvodce

Zahrnuje


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY