AUTOMOBILKA ŠKODA
AUTOMOBILKA ŠKODA

AUTOMOBILKA ŠKODA


Na Prikope 23, Prague 1

5.5 hodiny


Světově známá automobilka Škoda patří k nejmodernějším závodům na světě. Byla založena v roce 1895 v Mladé Boleslavi, městě vzdáleném asi 55 km od Prahy. Škoda byla jako jedna...

Cena od 1100CZK ( 44 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Světově známá automobilka Škoda patří k nejmodernějším závodům na světě. Byla založena v roce 1895 v Mladé Boleslavi, městě vzdáleném asi 55 km od Prahy. Škoda byla jako jedna z mála otevřena veřejnosti a nabízí tak návštěvníkům jedinečnou příležitost shlédnout své prostory a výrobní postupy. Nejdříve navštívíte muzeum Škoda, umístěné v historické budově společnosti. Zde se podíváte na film o vývoji automobilové dopravy a můžete shlédnout i autentické exponáty. Posléze vás zavezeme přímo do automobilky, kde strávíte asi 90 minut. Dětem do 12 let se tato exkurze nedoporučuje z bezpečnostních důvodů.
Zahrnuje vstup do:

  • muzeum Škoda
  • automobilka Škoda

Jazyky

Angličtina , Němčina , Španělština , Italština , Francouzština , Ruština

Zahrnuje

Autobus , chůze


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(1 Hodnocení)

9.5/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Agi


2012-03-18 21:59:03
Comment - enKomentář: A program komoly és érdekes.Az idegenvezetők a buszon és a gyárban profik.Az élmény fenomenális.A foglalással annyi a baj, hogy mind az írásbeli, mind a személyes ott létemkor sajnálkozó elutasítást kaptam, hogy mivel csak mi vagyunk, így a gyár látogatása elmarad,és csak a kérésemre nézték meg, hogy más irodához csatlakozhatunk-e. Ezt Önöknek maguktól kellett volna megtenniük. Viszont helyesek és kedvesek voltak, köszönöm. (Přeložit)
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY