Novoroční plavba

Novoroční plavba


Your hotel

5 hodiny


Pokud přemýšlíte o zajímavém a zábavném místě, kde strávit poslední den roku, silvestrovská plavba po Vltavě je to pravé pro vás! Z horní paluby lodi budete mít nádherně...

Cena od 3000CZK ( 118 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Pokud přemýšlíte o zajímavém a zábavném místě, kde strávit poslední den roku, silvestrovská plavba po Vltavě je to pravé pro vás! Z horní paluby lodi budete mít nádherně osvětlené památky jako na dlani, stejně jako půlnoční ohňostroj. Silvestrovské menu: - polévka (kuřecí vývar) - studený bufet (výběr u uzenin, sýrů, losos) - salátový bufet (řecký salát, mozzarella caprese, bramborový salát, těstovinový salát) - teplý bufet s výběrem příloh (vepřové a kuřecí maso, vařená pražská šunka, zapečený pangasius, zeleninový kus-kus, bramborové a houskové knedlíky, hranolky, rýže, zelenina, pečivo) - sladký bufet (jablečný závin, mini dezertíky, vánoční cukroví, čerstvé ovoce) - láhev šampaňského na osobu Ostatní nápoje nejsou zahrnuty. Na lodi je bar, kde si můžete nápoje objednat. Zábava: živá muzika během celého večera Vyzvednutí na hotelu zdarma!

Jazyky

Bez průvodce

Zahrnuje

Loď


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY