Oslavy příchodu Nového Roku 2013 v restauraci FOLKLORE GARDEN
Oslavy příchodu Nového Roku 2013 v restauraci FOLKLORE GARDEN

Oslavy příchodu Nového Roku 2013 v restauraci FOLKLORE GARDEN


Your hotel

5 hodiny


Rádi byste prožili skutečně originální Silvestr s folklorními tanci, písněmi a tradiční cimbálovkou? Máte chuť na typické české jídlo s neomezenou konzumací nápojů? Silvestr ve...

Cena od 2500CZK ( 98 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Rádi byste prožili skutečně originální Silvestr s folklorními tanci, písněmi a tradiční cimbálovkou? Máte chuť na typické české jídlo s neomezenou konzumací nápojů? Silvestr ve Folklore Garden je tedy to pravé pro vás. Vyzvednutí na hotelu je zahrnuto v ceně! Menu: - uvítací nápoj (medovina) - předkrm (pomazánka z čerstvého sýra) - hlavní chod (3 druhy grilovaného masa, bramborová kaše, opékané brambory, zelný salát) - moučník (jablečný závin, káva) - půlnoční přípitek (sklenka šampaňského) - novoroční chod: čočka s vepřovým žebírkem. Neomezená konzumace nápojů během celého večera (pivo, víno, nealko) Zábava: cimbálovka, folklorní představení, disco "Oldies"

Jazyky

Bez průvodce

Zahrnuje


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY