Výlet na kánoji

Výlet na kánoji
5 hodiny


Z Vltavy je nádherný pohled na Prahu. Odtud se Vám mnohé pražské památky naskytnou z jiné perspektivy. Výlet na kánojích začíná na ostrově Císařská louka, odkud poplujete směr...

Cena od 1350CZK ( 53 EUR) za osobu


Popis

Z Vltavy je nádherný pohled na Prahu. Odtud se Vám mnohé pražské památky naskytnou z jiné perspektivy. Výlet na kánojích začíná na ostrově Císařská louka, odkud poplujete směr Vyšehrad. U Vyšehradu zastavíte a navštívíte tuto úžasnou pevnost s výhledem přes řeku. Poté podjedete několik mostů a dojedete ke Střeleckému ostrovu. Tam se Vám naskytne jeden z nejkrásnějších pohledů na Karlův most a Pražský hrad. Zde si také odpočinete a dáte si malé občerstvení uprostřed Vltavy. Po návratu na Císařskou louku si můžete vychutnat atmosféru tohoto krásného ostrova a zahrát si třeba volejbal, tenis, badminton, kriket, patanque a další.

Jazyky

Bez průvodce

Zahrnuje

chůze


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY