Paintball

Paintball
4 hodiny


Paintball je sport, který jak jak jednou vyzkoušíte, už se od něj neodtrhnete. Jedná se o vcelku nový, adrenalinový sport, který prověří vaši kondici a inteligenci zároveň. Může...

Cena od 1200CZK ( 47 EUR) za osobu


Popis

Paintball je sport, který jak jak jednou vyzkoušíte, už se od něj neodtrhnete. Jedná se o vcelku nový, adrenalinový sport, který prověří vaši kondici a inteligenci zároveň. Může se hrát různými způsoby, které vám předvedou zkušení instruktoři, ale obvykle spolu soupeří dva týmy. Oba týmy mají vlastní vlajku a hra končí, jakmile se jednomu hráči podaří získat soupeřovu vlajku. Není to jen o útočení, ale i o obraně, protože musíte uhájit vlastní vlajku před soupeřem. Hřiště se nachází na ostrově "Císařská Louka", pod mýtickou pevností Vyšehrad, blízko centra města. Třeba říci, že dostanete nejmodernější zbraně a výbavu, což zvyšuje kvalitu celého dobrodružství.

Jazyky

Bez průvodce

Zahrnuje

chůze


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY