Střílení na střelnici

Střílení na střelnici
4 hodiny


Vždy jste toužili zkusit střílení z pušky, revolveru, brokovnice nebo pistole? Potom je tento program pro Vás! Zažijete skvělou zábavu na pravém ranči a samozřejmě s profesionálními...

Cena od 2500CZK ( 98 EUR) za osobu


Popis

Vždy jste toužili zkusit střílení z pušky, revolveru, brokovnice nebo pistole? Potom je tento program pro Vás! Zažijete skvělou zábavu na pravém ranči a samozřejmě s profesionálními průvodci. Program začíná trošku nudněji nezbytnými bezpečnostními předpisy (školení, obeznámení se s rančem). Poté dostanete základní školení jak používat nasledující zbraně: pistole browning 22, HK USP.45, Magnum 44 revolver, glock 17, pumpovací brokovnice, Margolin pistole 22. Poté vyzkoušíte každou zbraň ve 3 kolech a pouze poté můžete začít otevřeně střílet. Cena zahrnuje asi 100 kol, ale samozřejmě lze dokoupit další. V případě zájmu může být uspořádána soutěž ve střílení. Sestřelování holubůstřílení je vzrušující zážitek, který važaduje obrovské soustředění, dobrou mušku a rychlé reakce. Samozřejmě, že nebudete střílet na živé ptáky a nikdo nebude zraněn, je to zkrátka bezvadný sport pro všechny lidi libovolného věku, muže i ženy. Dostanete 25 holubých terčů vylétávajících z jamek a začíná se hlasovým příkazem.

Jazyky

Bez průvodce

Zahrnuje

chůze


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY