VEČERNÍ PLAVBA s večeří

VEČERNÍ PLAVBA s večeří


Na Prikope 23, Prague 1 / Vltava river embankment

3 hodiny


Cítite se už unavení po všem tom chození a rádi byste strávili příjemný večer při večeři, živé hudbě... strávený na Vltavě? V tom případě bychom Vám rádi nabídli 3...

Cena od 790CZK ( 32 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Cítite se už unavení po všem tom chození a rádi byste strávili příjemný večer při večeři, živé hudbě... strávený na Vltavě? V tom případě bychom Vám rádi nabídli 3 hodinovou plavbu po Vltavě, se studenou a teplou večeří formou bufetu, s živou hudbou a krásnými památkami Prahy. Během této 3 hodinové plavbě budete projíždět okolo Karlova mostu, Pražského Hradu s katedrálou Sv. Víta, okolo Národního divadla, Vyšehradu a dalších památek. Plavba je bez průvodce

Jazyky

Bez průvodce

Zahrnuje

Loď


Mary´s doporučuje! Proč?


Právě jsme vyzkoušeli tuto tůru. Zde je shrnutí, proč ji nabízíme a komu.

From Mary’s tried by: Klára, Katka, 2011-08-23


Plavby byla neobyčejným zážitkem, díky kterému byl náš den skutečně báječný! Je to ta nejlepší volba pro ty, kteří si chtějí užít osvěžující odpočinek po dlouhém dni plném prohlížení pamětihodností. Naskytne se Vám tak možnost vidět Prahu z naprosto jiného pohledu, cítit se jako námořník a potěšit svůj žaludek:). Loď nepatří mezi nejnovější, ale je velice příjemná a čistá. Je zde terasa, podpalubí s vkusnými dřevěnými lavičkami - cítili jsme se, jako bychom byli v nějaké typické české restauraci. Poměr ceny a kvality byl velice dobrý, můžete si dát cokoliv na co pomyslíte a dokonce víc - zkušená posádka, krásné výhledy, bohatá večeře formou bufetu, veselá živá muzika a odpočinek v příjemně vanoucím větru. A to vše během 3 hodin. Musím podotknout, že jsem se obávala, že to bude příliš dlouhé. Ale nakonec to bylo právě tak akorát na to, abychom všechno viděli a dali si dobrou večeři...Čas na palubě lodi rychle utíkal :)

Pros:

 • Loď kotvila na Dvořákově nábřeží, avšak tůra začíná vyzvednutím v centru města (což je dobré, pokud jako turista neznáte město moc dobře). Klimatizovaný autobus nás odvezl přímo k lodi. Cesta autobusem trvala pouze pár minutKvalifikovaný personál nám ukázal, kam bychom měli jít a dokonce jsme dostali příjemné překvapení - přípitek na uvítanou.
 • Nalodili jsme se v 19hodin. Horní paluba byla bohužel plná, proto jsme sedělí ve vnitřní restauraci. Díky tomu jsme byli blízko bufetu :)) a mohli jsme se zavěsit kolem horní paluby během plavby anyway.
 • Poté, co jsme se usadili, začala hrát živá muzika. Harmonikář hrál všechny možné hudební styly, od českých lidových písní, trampských písní až k popovým skladbám, poslouchali jsme španělské, německé, italské, ruské písn, dokonce argentinské tango :) – to vše dotvářelo příjemnou atmosféru během plavby.
 • Večeře se začala servírovat v 19:30, což byl ten správný okamžik. Právě jsme totiž vpluli do uzavřeného kanálu, ve kterém jsme byli půl hodiny. Tak jsme nepřišli o žádný z těch krásných pohledů na Prahu, zatímco jsme se věnovali jídlu
 • K večeři toho bylo mnohem víc, než jsem očekávala, a vše bylo průběžně doplňováno. Byl zde velký výběr sýrů, uzenin, čerstvé zeleniny a studených těstovinových salátů. Teplý bufet nabízel smažené vepřové řízky, kuře, vařenou zeleninu, rýži, kus-kus, brambory, hranolky. Byly zde pokrmy jak pro milovníky masa, tak pro vegetariany. Mohli jste ochutnat typická česká jídla jako hovězí guláš s knedlíkem, utopenec - uzenina naložená v octovém nálevu.
 • .
 • Asi po 1,5 plavby jsme spatřili národní památku Vyšehrad, který se tyčí na skále vyskoko nad řekou. Tady loď otočila směr zpátky, takže jsme si mohli prohlédnout, co jsme předtím opomenuli.
 • Naše chuť na něco sladkého byla uspokojena zákuskem (rozmanité sladké kuličky, český štrůdl, čokoládové košíčky) a ovocný bufet, který byl podáván v 21hodin
 • Konečně jsme se znovu dostali na nábřeží v 22hodin. Posádka lodi nám ukázala, jak se dostan eme zpět do centrai města. V ceně totiž není zahrnut zpáteční transfer.

Cons:

 • Ocenila bych, kdyby byl v ceně zahrnut alespoň jeden nápoj (kromě uvítacího přípitku, kterým byl likér).Na palubě je samozřejmě bar, není tedy žádný problém požádat o jakýkoliv alkoholický nebo nealkoholický nápoj.
 • Bylo by určitě příjemné, kdyby zde byl přítomen průvodce, který by nám řekl pár zajímavostí o památkách, které jsme lodí míjeli. Nicméně, můžete si vybrat Noční plavba lodí s průvodcem a večeří.

Naše kolegyně Klára nás zdraví z klimatizovaného minibusu Loď zvenčí Přípitek na uvítanou byl milou pozorností Interier lodi byl útulný a čistý Muzikant hrající na tahací harmoniku Nápoje dostanete u baru The lower deck, just like an Old Bohemian restaurant Teplý bufet Klára nabízí kuřecí nugety Studený bufet nabízí velký výběr čerstvých sýrů a uzenin Teplý bufet Teplý bufet Tradiční český guláš s knedlíkem na pravé straně Kateřina podává lahodný plísňový sýr Čisté nádobí a příbory Toto je Karlův most, viděn s paluby Charles Bridge closer Karlův most, ke kterému můžete skoro dojít Nádherné budovy na vltavském nábřeží Sladké zákusky - vynikající příležitost jak se rozloučit s Prahou

CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(29 Hodnocení)

8.4/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Thomas


2015-10-07 17:30:52
Comment - enKomentář: Die Veranstaltung inkl. Anreise war von der Durchführung als gut bis sehr gut zu beurteilen. Was die schlechte Bewertung beim Personal bei Marys Travel ausschlaggebend machte war, dass keine Rückfahrt für uns gab und wir die Rückreise in die Altstadt von wo der Ausflug begann zu Fuß angetreten werden durfte. Man sollte schon die Kundschaft darauf aufmerksam machen, dass bei dem Buchungspreis nur die Hinfahrt inbegriffen ist. (Přeložit)

Ingrid


2015-09-02 11:50:04
Comment - enKomentář: Plavba na lodi bol krásny zážitok,maximálna spokojnosť aj perfektné obsluha a stravovanie formov švédskych stolov ...Ďakujeme (Přeložit)

Thierry


2015-02-17 11:18:49
Comment - enKomentář: Promenade en bateau parfaite...dîner : buffet comme à la cantine Industriel mais bon. au retour nous avons été jeté sur la berge pas de retour navette avons essayé de nous renseigner auprès des différents Bus Premium tour..nous nous sommes fait jeter!!! sommes rentré à pied :( Inacceptable...changez de prestataire de service . (Přeložit)

morgane


2015-01-20 11:42:55
Comment - enKomentář: Nourriture de qualité moyenne... (Přeložit)

Jean-Claude


2014-12-29 11:35:13
Comment - enKomentář: Food not exceptional. Music should be more folkloric. It is a bit of a tourist trap. Best regards (Přeložit)

Roger


2014-12-02 19:09:58

Csilla


2014-10-28 18:14:01

Andrea


2014-05-27 15:38:49

Peter


2014-04-22 12:06:53

Veronika


2013-08-13 10:27:24

Raúl


2013-05-29 11:45:53
Comment - enKomentář: - The inner cruise boat setup was clearly improvable, tables are shared compulsorily with other passengers (limited privacy). - The food quality was very poor and, not only that, self-serviced. - The drink quality and service by the waiters is OK, but surprisingly not included in the price. - The "live music" was far from our expectations: an organ is neither romantic nor entertaining. Let us suggest a violin, a real piano or a music band for the future. The last time classical guitar player was not very skilled and closed to annoying (in fact several passengers left the room and stayed in deck for a moment). - No return transport service to the pick-up point included (waiters passed "kindly" to book you a taxi). Generally speaking, quality of service clearly below of its price and, for this reason, this cruise is not recommendable to anyone. (Přeložit)

Éva


2013-05-21 10:04:02

Andrea


2013-02-22 20:05:34
Comment - enKomentář: Voucher should arrive sooner when paying by CC. (Přeložit)

Verena


2012-10-28 10:09:35
Comment - enKomentář: We enjoyed the boat cruise. However, we were not informed before hand (or it was not explicitly stated) that we would only receive transport to the boat, and not back to the drop off point. It started raining as we had to go home and the walk in the rain was an unpleasant surprise. Also, in terms of seating, my husband was quite disappointed when we were immediately sent below deck to be seated. It seemed as if the top deck was reserved, although this was not mentioned elsewhere. (Přeložit)

Eric


2012-09-25 20:37:48

Csaba


2012-09-12 10:43:48
Comment - enKomentář: A pincérek kiszolgálási stílusa meglepő a számunkra. Nálunk sokkal kedvesebbek, higgadtabbak, alázatosabbak. (Přeložit)

Christian


2012-08-14 11:19:12

Jiří


2012-07-03 12:17:16

Rodolfo


2012-05-03 10:40:16

Csaba


2012-03-19 22:04:18
Comment - enKomentář: Érdekes esti program,a vacsora bőséges a zenészek és a személyzet kitettek magukért. (Přeložit)

CSABA


2012-01-30 15:57:05
Comment - enKomentář: Az összbenyomásunkat alaposan lerontotta,hogy a hajóút után egyszerűen ott hagytak bennünket a buszok a rakparton. Pedig nem késlekedtünk a kiszálással és a mögöttünk kiszálló pár is ugyanígy járt. (Přeložit)
Reakce Mary´s: Kedves Csaba! Örülünk, hogy a hajókázás az elvárásaiknak megfelelően alakult. Sajnos, ennek a programnak nem része a transzfer vissza a szállodába. Mivel ittartozkodásuk ideje alatt már tavaszias időnek örülhettünk, így remélem kellemes esti sétában volt részük.

ROBERTA


2011-12-20 10:50:18

Dezso


2011-09-07 11:30:17
Comment - enKomentář: A hajó jó nagy, a felső szinten való utazás felejthetetlen, a kiszolgálás jó, az árak még elfogadhatóak. A vacsora önkiszolgálós, de süteményes tányéron kell pl.:gulyást knédlivel enni, jó "sok" fért rá, ezért több tányért kell igénybe venni. Az ételek íze jó volt, mindenkinek jutott mindenből(bármennyien is voltunk ""éhesek") (Přeložit)

Carina


2011-09-06 10:20:29

Kati


2011-07-25 17:24:17
Comment - huKomentář: köszönjük a hangulatos program megszervezését, jól éreztük magunkat! (Přeložit)

Emma


2011-07-25 09:48:17
Comment - enKomentář: Thank You for the nice evening! We found the three hours a bit too long, but its just us:) The cruise and the dinner was good, and Prague is beautiful at night! (Přeložit)

Bastian


2011-07-08 10:08:00
Comment - deKomentář: Wir haben die Fahrt wirklich genossen! Prag am Abend ist märchenvoll und der Ausblick vom Schiff ist etwas ganz Anderes. Und das Essen war auch sehr lecker. Ganz einfach – sehr schönes Erlebniss! (Přeložit)

Boris


2011-06-16 10:39:39
Comment - ruKomentář: Мы хорошо поужинали на пароходе, ночью было тепло, персонал увлекающий и вечер оказалься очень забавным. (Přeložit)

Amparo


2011-01-27 12:02:59
Comment - esKomentář: La pasamos bomba. (Přeložit)
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY