PLAVBA PO VLTAVĚ S PRŮVODCEM
PLAVBA PO VLTAVĚ S PRŮVODCEM
PLAVBA PO VLTAVĚ S PRŮVODCEM
PLAVBA PO VLTAVĚ S PRŮVODCEM

PLAVBA PO VLTAVĚ S PRŮVODCEM


Na Prikope 23, Prague 1

1.5 hodiny


Would you like to see Prague from a different perspective? We offer you very popular cruise on the Vltava river. We will drive you by bus to the pier and then spend an hour aboard. You will admire...

Cena od 350CZK ( 14 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Would you like to see Prague from a different perspective? We offer you very popular cruise on the Vltava river. We will drive you by bus to the pier and then spend an hour aboard. You will admire the most impressive monuments of historical centre - Prague Castle panorama, Charles Bridge, romantic Kampa Island, picturesque roofs and charming spires of Lesser Town and Old Town. This tour ends at the Vltava embankment.

Jazyky

Angličtina

Zahrnuje

Autobus , Loď


Mary´s doporučuje! Proč?


Právě jsme vyzkoušeli tuto tůru. Zde je shrnutí, proč ji nabízíme a komu.

From Mary’s tried by: Melinda, 2011-08-25


Tato plavba je vhodná pro ty, kteří ocení výhledy na pěkné scenérie, zatímco mohou odpočívat na palubě lodi.

Pros:

  • místo setkánípřímo v centru města, nemůžete ho tedy minout. Klimatizovaný autobus Vás zaveze na nábřeží-bude to trvat pouze pár minut. Během cesty si zatím můžete vybrat jazyk, v kterém preferujete výklad (můžete si vybrat až z 22 jazyků!) a poslouchat prezentaci o Praze přes sluchátka.
  • Číšník přišel během chvilky. Bylo dost teplo, proto jsem se rozhodla pro sklenici českého piva Bakalář. Byla to opravdu dobrá volba
  • Viděli jsme toho během krátké chvíle skutečně mnoho - míjeli jsme přibližně 3-4 mosty (nevím přesně, kolik jich bylo). Dva z nich byly skutečně pěkné. Byl to Čechův most a Karlův most. Poté se nám naskytl krásný výhled na Pražský hrad, Národní divadlo, několik fakult Karlovy univerzity, památky v městské části Letná,... a mnoho dalšího.
  • Musím uznat, že je docela těžké psát o tom všem. Musíte to prostě zažít, obdivovat pěkné výhledy, pořídit několik krásných fotografií, prostě strávit příjemnou a klidnou hodinu.

Cons – notes:

  • Jen malá rada - nezapomeňte si sebou vzít sluneční krém!, strávíte na palubě lodi celou hodinu
  • Paluba lodi je docela velká, je tedy lepší držet se poblíž průvodce, abyste ho dobře slyšeli. Pokud Vám něco z výkladu unikne, klidně se Vašeho průvodce zeptejte.

na palubě Právě jsme minuli Čechův most Pohled na jeden z nejznámějších hotelů postavených za socialismu - Hotel Intercontinental Na vrcholu kopce můžete spatřit letní sídlo hraběte Draculi Blížící se Karlův most Jedna z nejznámějších soch na Karlově mostě - Sv. Jan Nepomucký Národní divadlo 34 penguins are watching the boat traffic on the river Vltava Poslední fotografie naší lodě Při zpáteční cestě z nábřeží se snadno dostanete na Staroměstské náměstí ...nakupte si suvenýry

CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(5 Hodnocení)

8.3/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Anikó


2015-06-25 13:24:38
Comment - enKomentář: 1.) Hideg idő volt, az alumínium székekre nem került párna, pléd, meleg öltözet mellett is fáztunk. 2.) A kalauzolásnál nem volt nyelvválasztási lehetőség, aki nem tudott angolul, nem értette az elmondottakat. (Přeložit)

Renáta


2014-08-06 11:04:47

HENRIQUE


2013-08-26 12:18:04

Hjalti


2013-08-12 07:36:27

Béatrice


2012-10-30 17:32:36
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY