DRÁŽĎANY - GALERIE ZWINGER

DRÁŽĎANY - GALERIE ZWINGER


Na Příkopě 23, Praha 1

11 hodiny


Pro ty z Vás, kteří chtějí vidět kopcovitou krajinu Českého středohočí a přejí si navštívit město Drážďany. Drážďany byli původně rybářským městem, poté se na dlouhou...

Cena od 1990CZK ( 80 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Pro ty z Vás, kteří chtějí vidět kopcovitou krajinu Českého středohočí a přejí si navštívit město Drážďany. Drážďany byli původně rybářským městem, poté se na dlouhou dobu staly lázněmi a královským sídlem, později také hlavním městem Saska. Mezi nejvýznamější památky Drážďan patří Galerie Zwinger a Albertinum, kostely Hofkirche, Frauenkirche a Opera Semper. Během 2. světové války bylo celé město zničeno bombardováním. Později se ale opět podařilo město obnovit a vystavět.
Výlet zahrnuje vstupenku do známého barokního Zwinger paláce. V dnešní době palác slouží jako galerie, které patří taková díla jako Sixtinská dáma nebo malby od Rembrandta a dalších významných umělců.

Jazyky

Angličtina , Němčina , Španělština , Italština , Francouzština , Ruština

Zahrnuje

Autobus , chůze


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY