VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA + PLAVBA LODÍ
VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA + PLAVBA LODÍ
VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA + PLAVBA LODÍ

VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA + PLAVBA LODÍ


Na Prikope 23, Prague 1

3.5 hodiny


V průběhu této jedinečné exkurze vám představíme Prahu (UNESCO) jako historický a architektonický klenot střední Evropy. Bude vás doprovázet průvodce, který vám povypráví o...

Cena od 790CZK ( 32 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

V průběhu této jedinečné exkurze vám představíme Prahu (UNESCO) jako historický a architektonický klenot střední Evropy. Bude vás doprovázet průvodce, který vám povypráví o historii Prahy a jejích částí (Staré Město, Nové Město, Malá Strana, Hradčany), během cesty v autobuse. Druhá část exkurze se koná na Pražském hradě, kde společně navštívíte interiér katedrály sv. Víta. Po asi 60 minutové prohlídce Hradu pokračujete na vltavské nábřeží. Tam se nalodíte na parník, kde si můžete odpočinout a obdivovat přitom krásy Prahy z jiného pohledu. Uvidíte z lodi např. Karlův most, kromě dalších mostů, které spojují oba břehy Vltavy. Odpočati se vydáte do Starého Města, Židovského Města až na Staroměstské náměstí (orloj, Týnský chrám), kde prohlídka končí.

Jazyky

Angličtina , Němčina , Španělština , Italština , Francouzština , Ruština

Zahrnuje

Autobus , Loď , chůze


Mary´s doporučuje! Proč?


Právě jsme vyzkoušeli tuto tůru. Zde je shrnutí, proč ji nabízíme a komu.

From Mary’s tried by: Kamila, 2011-08-15


Strávila jsem několik hodin s velice příjemnými a přátelskými lidmi rozdílných národností. Nikdy bych si nepomyslela, jak krásná může být Praha, pokud je pozorována z paluby lodě. Měli jsme možnost vidět nejdůležitější části Prahy. Bylo by rozhodně krásným zážitkem vrátit se zpět a prozkoumat je podrobněji:)

Pros:

  • Prohlídka začala v 10.00 krátkým okruhem klimatizovaným autobusem po Novém a Starém městě. Slunný a teplý den byl pro tuto okružní jízdu naprosto ideální:)Byla jsem překvapena, že náš průvodce Martin vedlprohlídku jak v anglickém, tak španělském jazyce(ve skupině bylo 6 španělsky a 10 anglicky hovořících turistů). Nedávno jsem se začala učit španělsky, byla jsem proto velice potěšena!
  • Po 30 minutách nás řidič vysadil na Pražském hradě, který je nejvetším monumentem Prahy. Martin nám ukázal na mapě, jak jsou jednotlivé části hradu rozdělěny. Poté jsme si šli prohlédnou Katedrálu sv. Víta a pokochat se krásou Prahy.
  • V autobuse během cesty na Pražský hrad Na samém začátku tůry pořídila naše skupina fotografie z autobusu Hlavní vstup na Pražský hrad Martin nám na mapě ukazuje, co můžeme vidět na Pražském hradě Close shot of change guards Naše skupina před Katedrálou sv. Víta Pěkný pohled na prosluněnou Prahu Naše loď Na přední části lodi Blížíme se s lodí ke Karlovému mostu Míjíme lodí Karlův most Procházka od lodi na Staroměstské náměstí Krátká zastávka před Staronovou synagogou Pařížská ulice, nejdražší ulice v Praze Romantické Staroměstské náměstí Orloj na Staroměstském náměstí

CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(17 Hodnocení)

8.9/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Ursula


2015-09-15 12:33:46
Comment - enKomentář: Wir waren 8 Personen, alles hat gut geklappt. Sehr schön war, dass uns auf dem Schiff reservierte Tische erwartet haben. Die große Stadtrundfahrt mit Schfiffahrt ist zu empfehlen. (Přeložit)

Olga


2015-09-08 19:32:03
Comment - enKomentář: Neni popsana skala - 1 je nejhorsi nebo nejlepsi?, za predpokladu,ze 1 je nejhorsi ... Dobry den, Nevim, jestli to, co napisi jsou poznamky, ale mam pripominky ke kvalite prace pruvodce. Pani Jana nepredvedla profesionalni vykon a bohuzel musim rict, ze I muj host, ktery byl v Praze poprve, to poznal. Protoze jsme mluvily pouze anglicky, pruvodkyne si neuvedomila, ze mohou byt ve skupine ucastnici, kteri rozumi. Pokud pracuji (a to slovo pani Jana nekolikrat vyslovila, takze si byla vedoma, ze je v praci) v pritomnosti klienta nemluvim o soukromych zalezitostech a hlavne by se nemelo komentovat chovani sverenych turistu. Na moji cesky recenou pripominku, ze takhle by mluvit nemeli, jsem dostala odpoved ‘vzdyt to tak hrozne prece nebylo’ !! Pri praci s lidmi se snazim byt vstricna a usmevava, I kdyz to mozna jde tezce. Nepostrehla jsem ani snahu. Na otazky by se melo odpovidat profesionalne a pokud mozno vetami rozvitymi, ne jednoslovne ci vetami holymi (starocestina, ale porad lepsi nez odpovedi, po kterych nasledne vybizeni, ‘jestli mate otazky, tak se ptejte’ spis odradi nez povzbudi. Katedrala sv. Vita byla zavrena. Skoro radostne to bylo oznameno a byli jsme hnani dal... o navraceni vstupneho, skutecne omluve; nebo nahrade v podobe jineho vstupu, proc ne bazilika, Vladislavsky sal.....?, nepadla ani zminka. (Mimochodem, ocekavam, ze mi bude nabidnuto vraceni sumy za dve nepouzite vstupenky do chramu). Vyklad historie hradu a katedraly temer nulovy, nebyly zmineny ani naznakem informace, ktere bych povazovala za bezpodminecne (Namatkou - Plecnikovo schodiste jsme jenom sestoupili bez komentare. Zadne perlicky, zadne zajimavosti, ktere vytvari nezapomenutelny zazitek). ‘Ja vam dam 2-3 minuty na foceni’ skutecne neni ani v bazalni anglictine unosne a dany cas neni dostatecny ani na vytazeni fotoaparatu z kapsy. Klienti by urcite souhlasili s vyletem delsim treba i o 30-60 minut. Odmenou by byl hlubsi a delsi dobu trvajici prozitek, ktery prazsky hrad poskytuje. Na druhou stranu, kdyz jsem byla na lodi polita plnou davkou kavy a bile kalhoty se obarvily na hnedo, pani Jana byla velmi napomocna. Patri ji muj dik, ze se hneda zmenila v kavovou a den nebyl zkazen. Turismus je business – ovsem I kvalita hraje roli. A to velmi podstatnou. Sama za sebe musim rici, ze toto byl jeden z nejmene impresivnich zazitku hromadneho pruvodcovstvi, ktery jsem zazila (a zminuji se o celem svete). I kdyz z Cz pochazim, uz 25 let ziji v zahranici; tc. UK. Pracuji s lidmi a musim rict, ze vyse popsane zasady plati v jakekoliv profesi v kteremkoliv koute sveta. S pozdravem, Dr Olga Mala (Přeložit)

birgit


2015-04-16 11:26:08
Comment - enKomentář: Sehr gut: kleine Gruppe, nur 10 Personen!! Besonders gefallen hat uns: Der Humor des Guides Martin. (Přeložit)

Károly


2014-01-04 12:08:16
Comment - enKomentář: Ezúton is szeretném megköszönni Vince Veronika munkatársuknak, hozzájárulását utazásom sikeréhez. Nagyon tetszett Prága és a csehek vendégszeretete és biztos vagyok benne, hogy még visszatérek fővárosukba. Ismerőseimnek is jó szívvel fogom ajánlani irodájukat. Nagyon boldog újévet kíván valamennyi munkatársuknak ! Megyes Károly, Budapestről (Přeložit)

Ewald


2013-08-15 10:36:07
Comment - enKomentář: Die Stadtführung erfolgte in kleiner Gruppe (4 Deutsche und 3 Russen). Organisation/Abholung vom Hotel sehr gut. Die Stadtführerein "Jitka" spricht gutes Deutsch und hat uns die Hauptsehenswürdig-keiten Prags nahe gebracht. (Přeložit)

Marco


2013-03-28 13:59:58

Klaus


2013-03-26 18:31:59

Edith


2013-03-26 10:37:51

antoine


2013-02-10 18:58:34

József


2012-07-22 10:01:55

Eric


2012-05-10 19:33:12
Comment - enKomentář: The guide has to combine French language and Spanish language for Brazilian people, which was very difficult for her and brought half of the comments for each group. In addition, the visit in bus is really very short. Happily, the guide was very involved. (Přeložit)

Walter


2011-10-11 14:28:58

Patrick


2011-09-20 11:10:10

Stefan


2011-08-26 12:53:55
Comment - enKomentář: Wir hatten einen wunderschönen Tag in Prag. Alles war bestens organisiert. Unser Guide hat alles genau auf den Punkt gebracht, so konnten wir Prag wirklich in 3 1/2 Stunden besichtigen. Dabei haben wir auch noch Spaß gehabt. Wir können Marys nur empfehlen lg Stefan (Přeložit)

Paul


2011-08-17 09:29:13
Comment - frKomentář: Classique comme visite mais instructive. On peut y admirer Prague sur un autre angle. (Přeložit)

Suzanne


2011-07-25 17:33:54
Comment - enKomentář: Lovely combination! (Přeložit)

Udo


2011-07-15 10:10:48
Comment - deKomentář: Sehr guter Auswahl! Wir haben Prag angenehm kennengelernt, haben viele interessante Informationen vom lustigen Reiseleitern gehört und die Schiffahrt war ein wundervoller Höhepunkt! (Přeložit)
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY