VELKÝ OKRUH MĚSTEM
VELKÝ OKRUH MĚSTEM
VELKÝ OKRUH MĚSTEM
VELKÝ OKRUH MĚSTEM

VELKÝ OKRUH MĚSTEM


Na Prikope 23, Prague 1

3.5 hodiny


Připojte se k nám při této exkurzi, která vám přiblíží město Prahu jako jedno z nejkrásnějších evropských měst, se svou více jak tisíciletou historií a architekturou. Průvodce...

Cena od 650CZK ( 27 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Připojte se k nám při této exkurzi, která vám přiblíží město Prahu jako jedno z nejkrásnějších evropských měst, se svou více jak tisíciletou historií a architekturou. Průvodce vám nejdříve ukáže Nové Město (Václavské náměstí, Národní muzeum), Malou Stranu, Karlův most a panorama Pražského hradu, to vše z klimatizovaného autobusu. Pokračujete pěšky po nádvořích Pražského hradu a dozvíte se mnoho o jeho historii. Navštívíte společně interiér nejvýznamnější památky, katedrály sv. Víta. Po asi 60 minutové procházce nastoupíte znovu do autobusu, který vás proveze Malou Stranou a ostrovem Kampou a odtud pokračujete pěšky po Karlově mostě, odkud zamíříte do Starého a Židovského Města. Exkurze končí na Staroměstském náměstí s orlojem, radnicí a Týnským chrámem.

Jazyky

Angličtina , Němčina , Španělština , Italština , Francouzština , Ruština

Zahrnuje

Autobus , chůze


Mary´s doporučuje! Proč?


Právě jsme vyzkoušeli tuto tůru. Zde je shrnutí, proč ji nabízíme a komu.

From Mary’s tried by: Katerina, 2001-08-17


Bylo to naprosto úžasné! Možná jsme měli pouze štěstí, ale náš anglicky hovořící průvodce Radek byl velice dobrý. Mohu ho jedině doporučit. V naší skupině byli 4 turisté, včetně mě. Bylo slunečné počasí a nálada byla velice příjemná.

Pros:

  Ocenila jsem, že mě vyzvednul klimatizovaný minibus (Můžete být vyzvednuti ve Vašem hotelu nebo dojít na místo zahájení tůry, které se nachází přímo v centru Prahy. Nejprve jsme jeli asi 20 minut autobusem na Pražský hrad. Během cesty nám průvodce radek řekl několik základních věcí o Praze a České republice. Byl docela horký den, proto jsme celkem uvítali, že se můžeme zchladit v autobuse, než začne naše 3 hodinová procházka :)
 • Během vycházky jsme viděli a dozvěděli se mnoho informací. Naše trasa zahrnovala : Pražský hrad - Malá Strana - ostrov Kampa (z Malé strany na Kampu autobusem) - Karlův most - Židovské město - Staroměstské náměstí s Orlojem
 • Radek se s námi podělil o několik humorných příběhů, které se týkali minulosti. Naše vyhlídková jízda byla skutečně zábavná
  ! Radek nám také vždy na mapě ukázal, kde se právě nacházíme. Díky tomu bychom se snadno dostali zpátky k místům, která se nám líbí (je to velice užitečné, jelikož těch několik hodin strávených na organizované prohlídce nestačí k tomu, abychom mohli navštívit památky i zevnitř)
 • Na závěr prohlídky jsme došli k Orloji právě v době, kdy vycházejí apoštolové ven :)
 • Prohlídka končí na Staroměstském náměstí. Díky tomu se budete nacházet přímo v srdci Starého města, kde je všude mnoho restaurací. Věřte mi, že něco takového velice oceníte po 3 hodinové vycházce

Cons - notes:

 • Vhodné pouze pro toho, kdo má rád dlouhé vycházky...…:) Pokud preferujete méně náročnou vycházku, vyberte si jednu s Boat Ride!
 • Počítejte s tím, že tůra nezahrnuje prohlídku monumentů zevnitř. Jediné místo, které jsme si prohlédkli zevnitř byla Katedrála sv. Víta. Z časových důvodů nebylo možné jít nikam jinam. Tůra je totiž docela dlouhá. Ale pokud se Vám nějaké místo líbí, můžete se na něj později vrátit sami
 • NEZAPOMEŇTE SI VZÍT POHODLNÉ BOTY A NĚCO K PITÍ

Na místě setkání jsme byli vyzvednuti komfortním minibusem Moderní klimatizovaný minibus, který jsme ocenili v tomto horkém dni Na Pražském hradě jsme vystoupili z minibusu po 20 minutách jízdy Slavnostní výměna stráží Náš anglicky hovořící průvodce Radek - velice příjemný a usměvavý muž Jedno s krásných nádvoří na Pražském hradě Vstupujeme do známé Katedrály sv. Víta Radek nám ukázal fotografie, znázorňující historii Pražského hradu Nádherná Basilika sv. Jiří Dech beroucí pohled na Prahu, zatímco scházíme z Pražského hradu na Malou Stranu Míjíme vinice na Pražském hradě Krátký odpočinek u známé Lennonovy Zdi Neobvyklá mříž plná zámků, nabízející pěkný pohled na Velkopřevorovský mlýn Radek nám prozradil ono magické datum, kdy byl Karlův most postaven Radek nám ukázal, kam až dosahovala voda během povodní v roce 2002 Ohromující Karlův most - povinná zastávka Vaše přání se může vyplnit, pokud se dotknete určitého bodu na mostě. Uvidím, jestli se to moje splní :-) Procházka Židovským městem Staroměstské náměstí - tady končí naše tůra Konec je v 14:55, můžeme tedy sledovat úchvatné představení Apoštolů na Orloji

CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(8 Hodnocení)

7.9/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Christopher


2015-09-28 13:58:29

Peter


2014-12-16 13:26:38

MERCEDES


2012-08-02 16:35:23

Knut


2012-04-10 14:35:14
Comment - enKomentář: Die Stadtrundfahrt(führung) war von unserem Guide gut gemacht worden. Was wir nicht gut fanden war das wir zwar von unserem Hotel mit einem Bus abgeholt wurden aber nicht wieder zurückgebracht wurden. Wir gingen davon aus das das so ist. Da wir etwas außerhalb wohnten war das eine abenteuerliche Heimfahrt in unser Hotel. (Přeložit)

Gustavo Carlos


2011-09-06 16:34:56

Kati


2011-08-18 10:18:28
Comment - huKomentář: Köszönjük szépen, nagyon jó program volt! (Přeložit)

Adelheid


2011-07-27 10:12:28
Comment - deKomentář: Diese Tour war supertoll! Die Reiseleiterin war wirklich profesionell, sie hat viele lustige Geschichten über Prag und ihr Bewöhner erzählt und Ihre eigene Erlebnisse mitteilt- wirklich Nichts Trockenes! (Přeložit)

José Luis


2011-01-27 11:40:21
Comment - esKomentář: Todo muy bien organizado. Me gustó la combinación de bus (muy confortable, por cierto) y caminata. Recorrimos practicamente toda la zona turística de Praga y vimos lo más importante de la ciudad. La guía muy amable. Sin duda repetiría. (Přeložit)
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY