KARLOVY VARY, BECHEROVKA A MOSER MUZEUM

KARLOVY VARY, BECHEROVKA A MOSER MUZEUM


Na Prikope 23, Prague 1

9.5 hodiny


Karlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem v České republice. Jeho historie sahá do 14. století, za časů vlády Karla IV. I takové osobnosti jako ruský car Petr Veliký nebo...

Cena od 1490CZK ( 60 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Karlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem v České republice. Jeho historie sahá do 14. století, za časů vlády Karla IV. I takové osobnosti jako ruský car Petr Veliký nebo světoznámý spisovatel Johann Wolfgang von Goethe využívali léčebných vlastností zdejších minerálních pramenů. Toto město a lázně jsou známé také díky výrobě světoznámého českého skla Moser, čínského porcelánu (karlovarský porcelán) a vynikajícího bylinného likéru Becherovka. Po návštěvě sklárny Moser se spolu s naším průvodcem projdete po městě. Uvidíte mimojiné Vřídlo, nejslavněšjí karlovarský pramen. Vyvěrá do výšky až 17 metrů. Po obědě si můžete vybrat ze dvou programů - další procházka po tomto krásném městě nebo koupel ve venkovním bazénu. Pokud zvolíte druhou možnost, nezapomeňte si s sebou vzít plavky a ručník. Zahrnuje vstup do sklárny Moser a oběd

Jazyky

Angličtina , Němčina , Španělština , Italština , Francouzština , Ruština

Zahrnuje

Autobus , chůze


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(4 Hodnocení)

7.9/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Luis Israel


2012-08-30 00:24:52
Comment - enKomentář: muy contento con el servicio prestado.muy atentos y muy agradables.desde el serviocio on line hasta el final de la excursion gracias (Přeložit)

MERCEDES


2012-08-02 16:36:53
Comment - enKomentář: SOBRA TIEMPO EN LA VISITA A LA TIENDA DE CRISTAL, Y FALTA TIEMPO PARA VISITAR "CARLOVY VARY". (Přeložit)

Paul


2011-08-17 09:32:31
Comment - frKomentář: Pas trop interressant comme visite ; a part la piscine (pour les sportifs) pas grand chose à visiter? (Přeložit)

Tatiana


2011-07-01 10:28:06
Comment - ruKomentář: Мы решили съездить в Чехию из-за её минеральных источников. Я удивлена что в Карловых Варах столько достопримечательностей связанных со знаменитейшими именами России! (Přeložit)
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY