HRAD KARLŠTEJN
HRAD KARLŠTEJN
HRAD KARLŠTEJN
HRAD KARLŠTEJN

HRAD KARLŠTEJN


Na Prikope 23, Prague 1

4 hodiny


Karlštejn je jedním z nejnavštěvovanějších českých hradů. Byl postaven císařem Karlem IV, v letech 1348-1355. Karlštejn sloužil jako úschovna královských šperků a korunovačních...

Cena od 850CZK ( 35 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Karlštejn je jedním z nejnavštěvovanějších českých hradů. Byl postaven císařem Karlem IV, v letech 1348-1355. Karlštejn sloužil jako úschovna královských šperků a korunovačních klenot i jako archív státních listin. Tento gotický hrad s okouzlující monumentální architekturou se nachází asi 38 jižně od Prahy. Poté, co vystoupíme kopec, začne hodinová prohlídka interiérů Karlštejna. Náš průvodce vám podá výklad jak o historii hradu, tak o životě Karla IV, jeho době a kultuře. Cena zahrnuje vstup na jeden okruh

Jazyky

Angličtina , Němčina , Španělština , Italština , Francouzština

Zahrnuje

Autobus , chůze


CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(4 Hodnocení)

8.8/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Ian


2014-06-07 22:48:05
Comment - enKomentář: This was an enjoyable trip though we should not have learned only a few minutes before arrival that the bus had to stop at the bottom of a 1.5km hill and it would cost 150CzK to go up in the horse carriage. There was a mixed party leading to commentary in Italian, French and English. However, it was a bit annoying that the initial commentary in Italian lasted from the beginning of the trip until we had travelled round much of Prague and then at least ten minutes out of the city. The commentaries in English and French were much shorter. The castle visit itself was very interesting and some of the views excellent. The description inside was generally informative, which was appreciated. (Přeložit)

Julian


2012-08-17 19:40:59
Comment - enKomentář: Nuestra guía en español tenía conocimientos muy límitados del idioma, de hecho, no entendió una pregunta que la hice sobre el Castillo. También los turistas italianos que viajaban con nosotros se quejaron durante el viaje en autobús de su guía, decían que no entendían su italiano. A la entrada al Castillo, la guía italiana fue sustituída por otro guía que se encontraba allí, y accedió a dar el servicio en lengua italiana. (Přeložit)

Paul


2011-08-17 09:32:41

Emily


2011-06-27 09:37:50
Comment - enKomentář: Very nice castle, we liked a tour a lot! Also not too far from Prague. (Přeložit)
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY