PRAHA PANORAMATICKÁ
PRAHA PANORAMATICKÁ

PRAHA PANORAMATICKÁ


Na Prikope 23, Prague 1

2 hodiny


Cílem této exkurze je seznámit Vás s historickými částmi Prahy a jejich významnými památkami během dvou hodin. Nejprve uvidíte Staré Město, Karlův most a Malou Stranu z...

Cena od 370CZK ( 15 EUR) za osobu

Platba on-line
5% sleva
nebo

Popis

Cílem této exkurze je seznámit Vás s historickými částmi Prahy a jejich významnými památkami během dvou hodin. Nejprve uvidíte Staré Město, Karlův most a Malou Stranu z klimatizovaného autobusu, který je vybaven moderním sluchátkovým systémem. Sami budete mít možnosti během cca 45 minut navštívit katedrálu Sv. Víta na Pražském Hradě. Po procházce po areálu Pražského Hradu budete pokračovat autobusem přes Staroměstské náměstí, okolo Obecního domu až k místu srazu a ke každé pamětihodnosti uslyšíte výklad od průvodce.

Jazyky

Angličtina , Němčina , Španělština , Italština , Francouzština , Ruština

Zahrnuje

Autobus , chůze


Mary´s doporučuje! Proč?


Právě jsme vyzkoušeli tuto tůru. Zde je shrnutí, proč ji nabízíme a komu.

From Mary’s tried by: Melinda, 2011-08-18


Musím přiznat, že tato tůra je převážně pro líné lidi nebo pro ty, kteří nemohou příliš chodit. Pokud jste v Praze pouze na pár dní a nechcete všechen Váš volný čas strávit procházením od jedné památky k další, tato tůra je jako stvořena přímo pro Vás.

Tím ale nechci odrazovat naše poctivé turisty od seznámení se s touto tůrou. Může být dobrým základem pro Vaši vlastní, perfektně naplánovanou vyhlídkovou tůru. Přinejmenším budete vědět, kde najdete jednotlivé památky.

Pros:

  • Zvolila jsem tůru začínající v 9:30, tedy brzy ráno...Byla to dobrá volba, protože jsme se tak vyhnuli dopravní zácpě. Uvíznout totiž v jednosměrné úzké ulici vážně není velký zážitek:) věřte mi.
  • Je to velice jednoduché, musíte se jen dostat do autobusu, vzít si sluchátka a dozvědět se tak něco víc o městě. Praha Vám má toho tolik, co říct.
  • Po 45 minutách jízdy v klimatizovaném autobusu (a poslechu povídání o Praze) přijedete k Pražskému hradu.
  • Tady máte přibližně 45 minut. na pohlídku Pražského hradu, Katedrály sv. Víta, přilehlého okolí a užít si nádherných výhledů. Samozřejmě nemáte dost času na detailní prohlídku, jen pořídit pár fotografiíi s Pražským hradem v pozadí. Budete mít pocit, že jste na vrcholu světa.
  • Až uvidíte, kde jste, velice rychle oceníte, že jste jeli autobusem. Dostat se na Hrad pěšky není opravdu malá výzva.:)
  • Nyní, když už jste pořídili pár fotografií do Vašeho alba, můžete se vrátit do autobusu, užít si druhou část presentace ve Vašem vlastním jazyce (pravděpodobně hovoříte jedním z 22 jazyků, v kterých povídání je) a být spokojeni, že jste si vybrali právě Prahu jako cíl Vaší cesty.

Cons - notes:

  • Je zarážející, že prohlídka hradu není za doprovodu průvodce, alespoň ale mohu jít svou vlastní rychlostí
  • Cena vstupů není zahrnuta v ceně tůry, ale stejně by vlastně nebyl čas cokoliv navštívit. 45 minut na celý hrad není opravdu mnoho. Pokud ale máte problémy s chůzí, je tato tůra perfektní volbou.

Jak vypádá interier autobusu Pohled, který Vás přivítá po vystoupení z autobusu Socha Tomáše Gariqua Masaryka, pozorujícího vstup do Pražského hradu Socha sv. Jiří bojujícího s drakem s Katedrálou sv. Víta v pozadí - na nádvoři Pražského hradu Katedrála sv. Víta z bočního pohledu Socha sv. Petra a Pavla na nádvoří hradu Nádvoří hradu Branou se sochami Titánů vstoupíte na Pražský hrad Poslední pohled na věže Chrámu sv. Víta Po 45 minutové procházce jdeme do autobusu

CENY TURISTICKÝCH SLUŽEB 2024 - CZK

Všechny ceny jsou garantované v místní měně - CZK, včetně všech poplatků, pokud není uvedeno jinak. Za provedení rezervace si neúčtujeme žádné poplatky. Ceny v ostatních měnách jsou pouze informativní.

EUR USD GBP CAD AUD PLN CZK HUF
Rates available on request -


Celkový dojem

(11 Hodnocení)

9.2/10
Poměr kvalita-cena
Zaměstnanci
Celkový dojem
Jak rezervovat
Kvalita

Jacques


2013-04-08 10:23:21

Natascha


2012-08-21 13:08:14

Amparo


2012-06-18 10:28:02

Gyöngyi


2012-03-20 06:04:06
Comment - enKomentář: A buszos városnézéssel nagyon meg voltunk elégedve. (Přeložit)

Gabor


2012-03-12 10:46:02

Zsuzsanna


2012-02-28 10:47:59
Comment - enKomentář: Jól szervezett, pontos, ár-érték arány megfelelő. A személyzet kedves, segítőkész. (Přeložit)

Zoltán


2012-02-15 17:44:28

Margó


2011-11-29 11:36:59
Comment - enKomentář: Két napot töltöttünk Prágában, a városnéző túra nélkül sokkal kevesebbet láttunk volna a városból. A busz a szállodánkhoz jött értünk (nagy megelégedésünkre) és nem kellett keresni az indulás helyét, remek volt. Prága csodálatos hely, visszamegyünk még. (Přeložit)

Ambrus


2011-11-08 10:22:48

Igor


2011-07-20 10:20:30
Comment - ruKomentář: Мы уже старшие, поэтому хотели познакомитсья с Прагой несложным способом. В автобусе нам рассказали историю города и потом ещё погуляли по Пражскому граду. (Přeložit)

Agathe


2011-07-17 10:19:21
Comment - frKomentář: On a bien aimé cette excursion. Le guide nous a donné toutes les informations nécessaires sur Prague et лes monuments principaux seulement en deux heures. (Přeložit)
Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY