Karlova Apartmány Praha
Karlova Apartmány Praha
Karlova Apartmány Praha
Karlova Apartmány Praha
Karlova Apartmány Praha
Karlova Apartmány Praha
Karlova Apartmány Praha
Karlova Apartmány Praha

Karlova Apartmány Praha10/10


Apartmány Karlova nabízejí pohodlné, vysoce kvalitní a útulné ubytování s rodinnou atmosférou. Nacházejí se pár kroků od Staroměstského náměstí.
Jsou zde k dispozici 3 podobné apartmány na 1.,2. a 3. patře a 1 velký podkrovní apartmán v posledním patře (dvojposchoďový)....

Cena na vyžádání
Pro obdržení přesných cen nastavit datum příjezdu a odjezduPro obdržení přesných cen nastavit datum příjezdu a odjezdu


Počet osob Typy pokojů Min. nocí Cena od Online dostupnost Počet pokojů
Karlova Apartmány Praha 2 apartmán
- - na vyžádání
Cena zahrnuje Kuchyň: Pokoje s vlastní kuchyní nebo kuchyňským koutem k dispozici.

Storno PodmíNky: standard
Ceny v Kč (CZK) jsou garantovány. Ceny v ostatních měnách jsou jen orientační.

Apartmány Karlova nabízejí pohodlné, vysoce kvalitní a útulné ubytování s rodinnou atmosférou. Nacházejí se pár kroků od Staroměstského náměstí.
Jsou zde k dispozici 3 podobné apartmány na 1.,2. a 3. patře a 1 velký podkrovní apartmán v posledním patře (dvojposchoďový). V budově není výtah.
Apartmány jsou vhodné pro páry, rodiny s 1-2 dětmi (kromě podkrovního apartmánu s mnoha schody) a malé skupinky (2-4 osoby). Podkrovní apartmán může ubytovat 2-6 osob.
Apartmán č. 1 (40 m2)se nachází v prvním patře a skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyňkou, ložnice (1 dvojlůžková postel) a koupelny. Možný i rozkládací gauč pro 1-2 osoby.
Apartmán č. 2 (40 m2) se nachází na druhém patře a skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyňkou, ložnice (1 dvojlůžková postel nebo 2 oddělené) a koupelny. Jedna přistýlka možná.
Apartmán č. 3 (40 m2) se nachází na třetím patře a skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyňkou, ložnice (1 dvojlůžková postel) a koupelny. Jedna přistýlka možná.
Tyto 3 apartmány jsou plně zařízené a vybavené TV se satelitem, pračkou, sporákem, troubou, kávovarem, toasterem, kuchyňskými potřebami a nádobím.
Podkrovní apartmán (55 m2)se nachází na čtvrtém patře a je dvoupodlažní. Skládá se z kuchyně (lednička, sporák, kávovar, kuchyňské potřeby a nádobí, 4 židle), obývacího pokoje (možné připravit jako ložnice pro 2 osoby na rozkládacím gauči) a ložnice na druhém podlaží (1 dvojlůžková postel + 2 jednolůžka). Moderní koupelna s vanou a pračkou.Služby

Vana

Sprcha

Pračka

Kuchyň

Lednice

Klimatizace

Internet

Internet zdarma

Trezor

Dětská postýlka

Rádio

DVD přehrávač

CD přehrávač

Televize

Satelit

Telefon

Fén

Minibar

Spotřebiče

Žehlička

Snídaně

24 hodinová recepce

Recepce s možností internetového připojení

Místnost k úschově zavazadel

Restaurace

Bezbariérová restaurace

Balkón

Výtah

Bezbariérové

Nekuřácký

Domácí zvířata povolena

Parkování

Konferenční místnost

Kongresové centrum

Bazén

Fitness

Wellness

Mikrovlnná trouba

Dětská židlička

Dětská vanička

Sleva pro děti

Herna

Hřiště


Celkový dojem

(1 Hodnocení)

10/10
Poměr kvalita-cena
Lokalita - okolí
Pokoje
Služby
Čistota

Maria

2008-06-09
Comment - hu Komentář: Jobbat el sem tudnék képzelni :-) (Přeložit)


Hotel - Hotel Hotel 1-5 hvězdiček Hotel Dlouhodobý pronájem
Hotel Marys apartmán Hotel Ostatní apartmány
Hotel Levný penzion Hotel Standardní hostely
Hotel Hostely Hotel Letní hostely
Hotel Metro A Hotel Metro B
Hotel Metro C Hotel Metro
Soukromý průvodce

Soukromý průvodce


4 hodiny

Zamluvte si soukromého průvodce jen pro Vás! Naši privátní průvodci jsou oprávněni poskytovat prohlídky v Praze a celé České republice. Tato licence zaručuje vynikající úroveň jazyka a odborných znalostí. Naši soukromí... další podrobnosti


Platba on-line
5% sleva


Cena ~ 94 EUR
(za skupinu)


Oslava příchodu Nového Roku v restauraci U MARČANŮ
Bez průvodce

Oslava příchodu Nového Roku v restauraci U MARČANŮ


8 hodiny

Rádi bychom vás pozvali do folklórní restaurace U Marčanů s více než stoletou historií. Tato folklórní restaurace byla založena roku 1910 a stala se významným místem nejen gastronomickým, ale i kulturním. Pochutnejte si na... další podrobnosti


Platba on-line
5% sleva


Cena ~ 86 EUR
(za osobu)


Oslavy příchodu Nového Roku v romantickém stylu
Bez průvodce

Oslavy příchodu Nového Roku v romantickém stylu


5 hodiny

Chtěli byste strávit romantický Silvestr s tím, koho máte rádi? V tom případě nemůže být lepší místo než restaurace Nebozízek. Restauraci najdete na kopci Petřín a dopravit se sem můžete známou lanovkou. Nebozízek nabídne... další podrobnosti


Platba on-line
5% sleva


Cena ~ 123 EUR
(za osobu)


Stornopodmínky

Všechny změny v rezervaci včetně jejího zrušení musí být provedeny písemnou formou. Pokud je poplatek za zrušení rezervace nižší než zaplacená částka, rozdíl bude zákazníkovi vrácen. Na skupinové rezervace (11 a více osob) se vztahují individuelní storno podmínky.
Pokud níže uvedené storno podmínky nestanoví jinak, agentura Mary´s Travel si vyhrazuje právo účtovat poplatek za zrušení rezervace 300 CZK (1-4 osob) a 600 CZK (5-14 osob) u individuelních rezervací nebo 5% z celkové částky za služby u skupinových rezervací (11 a více osob). Tyto podmínky se vztahují na ubytování a služby rezervované agenturou Mary´s Travel.

Hotely, penziony, hostely

V případě zrušení rezervace méně než 24 hodin před příjezdem bude účtována částka za první noc, pokud individuelní storno podmínky hotelu, penzionu nebo hostelu nestanoví jinak. V případě top termínů se uplatňují individuelní storno podmínky.
V případě skupinových rezervací (11 osob a více) se uplatňují individuelní storno podmínky, v souladu s podmínkami hotelu.

Nebylo přidání žádné ubytování do “Moje ubytování”

Kontaktujte nás

Možnost online platby

Online rezervace SLEVY